Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

27.10.2018 Biofarm Basket Junior Poznań - Jamalex Polonia 1912 Leszno --:--
27.10.2018 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - Sklep Polski MKK SP2 Gniezno --:--
27.10.2018 MKK Pyra SP7 Poznań - MKS MOS KONIN --:--

Kolejka II

03.11.2018 Sklep Polski MKK SP2 Gniezno - MKK Pyra SP7 Poznań --:--
03.11.2018 Jamalex Polonia 1912 Leszno - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--
03.11.2018 BC OBRA KOŚCIAN - Biofarm Basket Junior Poznań --:--

Kolejka III

10.11.2018 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - BC OBRA KOŚCIAN --:--
10.11.2018 MKK Pyra SP7 Poznań - Jamalex Polonia 1912 Leszno --:--
10.11.2018 MKS MOS KONIN - Sklep Polski MKK SP2 Gniezno --:--

Kolejka IV

24.11.2018 Jamalex Polonia 1912 Leszno - MKS MOS KONIN --:--
24.11.2018 BC OBRA KOŚCIAN - MKK Pyra SP7 Poznań --:--
24.11.2018 Biofarm Basket Junior Poznań - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--

Kolejka V

01.12.2018 MKK Pyra SP7 Poznań - Biofarm Basket Junior Poznań --:--
01.12.2018 MKS MOS KONIN - BC OBRA KOŚCIAN --:--
01.12.2018 Sklep Polski MKK SP2 Gniezno - Jamalex Polonia 1912 Leszno --:--

Kolejka VI

08.12.2018 BC OBRA KOŚCIAN - Sklep Polski MKK SP2 Gniezno --:--
08.12.2018 Biofarm Basket Junior Poznań - MKS MOS KONIN --:--
08.12.2018 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - MKK Pyra SP7 Poznań --:--

Kolejka VII

15.12.2018 MKS MOS KONIN - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--
15.12.2018 Sklep Polski MKK SP2 Gniezno - Biofarm Basket Junior Poznań --:--
15.12.2018 Jamalex Polonia 1912 Leszno - BC OBRA KOŚCIAN --:--

Kolejka VIII

05.01.2019 Jamalex Polonia 1912 Leszno - Biofarm Basket Junior Poznań --:--
05.01.2019 Sklep Polski MKK SP2 Gniezno - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--
05.01.2019 MKS MOS KONIN - MKK Pyra SP7 Poznań --:--

Kolejka IX

02.02.2019 MKK Pyra SP7 Poznań - Sklep Polski MKK SP2 Gniezno --:--
02.02.2019 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - Jamalex Polonia 1912 Leszno --:--
02.02.2019 Biofarm Basket Junior Poznań - BC OBRA KOŚCIAN --:--

Kolejka X

09.02.2019 BC OBRA KOŚCIAN - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--
09.02.2019 Jamalex Polonia 1912 Leszno - MKK Pyra SP7 Poznań --:--
09.02.2019 Sklep Polski MKK SP2 Gniezno - MKS MOS KONIN --:--

Kolejka XI

16.02.2019 MKS MOS KONIN - Jamalex Polonia 1912 Leszno --:--
16.02.2019 MKK Pyra SP7 Poznań - BC OBRA KOŚCIAN --:--
16.02.2019 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - Biofarm Basket Junior Poznań --:--

Kolejka XII

09.03.2019 Biofarm Basket Junior Poznań - MKK Pyra SP7 Poznań --:--
09.03.2019 BC OBRA KOŚCIAN - MKS MOS KONIN --:--
09.03.2019 Jamalex Polonia 1912 Leszno - Sklep Polski MKK SP2 Gniezno --:--

Kolejka XIII

16.03.2019 Sklep Polski MKK SP2 Gniezno - BC OBRA KOŚCIAN --:--
16.03.2019 MKS MOS KONIN - Biofarm Basket Junior Poznań --:--
16.03.2019 MKK Pyra SP7 Poznań - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--

Kolejka XIV

23.03.2019 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - MKS MOS KONIN --:--
23.03.2019 Biofarm Basket Junior Poznań - Sklep Polski MKK SP2 Gniezno --:--
23.03.2019 BC OBRA KOŚCIAN - Jamalex Polonia 1912 Leszno --:--

Kolejka I

27.10.2018 MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ - Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski --:--
27.10.2018 KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH - UKS JEDYNKA PLESZEW --:--
27.10.2018 BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD --:--
27.10.2018 BASKET TEAM SUCHY LAS - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--

Kolejka II

03.11.2018 BASKET TEAM SUCHY LAS - BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ --:--
03.11.2018 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH --:--
03.11.2018 UKS JEDYNKA PLESZEW - MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ --:--
03.11.2018 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski --:--

Kolejka III

10.11.2018 Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski - UKS JEDYNKA PLESZEW --:--
10.11.2018 MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD --:--
10.11.2018 KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--
10.11.2018 BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--

Kolejka IV

24.11.2018 BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ - KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH --:--
24.11.2018 BASKET TEAM SUCHY LAS - MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ --:--
24.11.2018 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski --:--
24.11.2018 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - UKS JEDYNKA PLESZEW --:--

Kolejka V

01.12.2018 UKS JEDYNKA PLESZEW - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD --:--
01.12.2018 Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--
01.12.2018 MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ - BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ --:--
01.12.2018 KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--

Kolejka VI

08.12.2018 KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH - MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ --:--
08.12.2018 BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ - Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski --:--
08.12.2018 BASKET TEAM SUCHY LAS - UKS JEDYNKA PLESZEW --:--
08.12.2018 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD --:--

Kolejka VII

15.12.2018 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--
15.12.2018 UKS JEDYNKA PLESZEW - BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ --:--
15.12.2018 Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski - KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH --:--
15.12.2018 MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--

Kolejka VIII

05.01.2019 Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski - MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ --:--
05.01.2019 UKS JEDYNKA PLESZEW - KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH --:--
05.01.2019 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ --:--
05.01.2019 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--

Kolejka IX

02.02.2019 BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--
02.02.2019 KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD --:--
02.02.2019 MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ - UKS JEDYNKA PLESZEW --:--
02.02.2019 Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--

Kolejka X

09.02.2019 UKS JEDYNKA PLESZEW - Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski --:--
09.02.2019 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ --:--
09.02.2019 BASKET TEAM SUCHY LAS - KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH --:--
09.02.2019 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ --:--

Kolejka XI

16.02.2019 Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD --:--
16.02.2019 UKS JEDYNKA PLESZEW - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--
16.02.2019 MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--
16.02.2019 KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH - BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ --:--

Kolejka XII

09.03.2019 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH --:--
09.03.2019 BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ - MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ --:--
09.03.2019 BASKET TEAM SUCHY LAS - Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski --:--
09.03.2019 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - UKS JEDYNKA PLESZEW --:--

Kolejka XIII

16.03.2019 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--
16.03.2019 UKS JEDYNKA PLESZEW - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--
16.03.2019 Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski - BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ --:--
16.03.2019 MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ - KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH --:--

Kolejka XIV

23.03.2019 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ --:--
23.03.2019 KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH - Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski --:--
23.03.2019 BIOFARM BASKET JUNIOR II POZNAŃ - UKS JEDYNKA PLESZEW --:--
23.03.2019 BASKET TEAM SUCHY LAS - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD --:--

Newsletter - zapisz się