Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Michał Kucharski Legia II Warszawa 3 85 28.33
2. Adam Białdyga MKKS Rybnik 3 64 21.33
3. Krzysztof Wąsowicz KŚ AZS Gliwice 3 56 18.67
4. Krzysztof Banyś SSK Rzeszów 2 54 27.00
5. Przemysław Słoniewski Sokół Ostrów Mazowiecka 3 50 16.67
6. Filip Taisner KŚ AZS Gliwice 3 46 15.33
7. Michał Krawiec MKS Otmuchów 2 46 23.00
8. Aleksander Lewandowski Biofarm Basket Suchy Las 2 41 20.50
9. Patryk Kędel Legia II Warszawa 3 41 13.67
10. Grzegorz Kaczmarek Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 2 40 20.00
11. Patryk Garwol MKS Otmuchów 2 40 20.00
12. Marcin Jurkiewicz Sokół Ostrów Mazowiecka 3 38 12.67
13. Piotr Barszcz Sokół Ostrów Mazowiecka 3 36 12.00
14. Mikołaj Sowa SSK Rzeszów 2 35 17.50
15. Maciej Wąsowicz KŚ AZS Gliwice 3 35 11.67
16. Rafał Chudzik Stomil Olsztyn 2 33 16.50
17. Jarosław Andrusiewicz Stomil Olsztyn 2 32 16.00
18. Łukasz Ochodek MKKS Rybnik 3 31 10.33
19. Kacper Kuta RKKS Rawia Rawag Rawicz 2 31 15.50
20. Bartłomiej Pawlak Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 2 30 15.00
21. Bartłomiej Berdzik Gryf Goleniów 2 29 14.50
22. Tomasz Bryzek Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 29 14.50
23. Karol Sasnal Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 29 14.50
24. Wojciech Szpyrka Legia II Warszawa 3 29 9.67
25. Krzysztof Zieliński MKKS Rybnik 2 29 14.50
26. Przemysław Jaworski Sokół Ostrów Mazowiecka 3 29 9.67
27. Mateusz Kulis Stomil Olsztyn 2 29 14.50
28. Maciej Żmudka SSK Rzeszów 2 28 14.00
29. Ante Markoč Stomil Olsztyn 2 28 14.00
30. Sławomir Dźwilewski Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 2 28 14.00
31. Miłosz Olejniczak SMK Lubin 2 28 14.00
32. Piotr Aderek Legia II Warszawa 3 27 9.00
33. Dawid Józefowski KŚ AZS Gliwice 3 26 8.67
34. Kacper Nowak Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 26 13.00
35. Mateusz Pryć Gryf Goleniów 2 26 13.00
36. Mateusz Moch Sokół Ostrów Mazowiecka 3 25 8.33
37. Radosław Skubiński Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 25 12.50
38. Jakub Jaroszyński Gryf Goleniów 2 25 12.50
39. Rafał Grzybek MKKS Rybnik 3 24 8.00
40. Damian Dwornik SMK Lubin 2 23 11.50
41. Damian Szablewski SMK Lubin 2 23 11.50
42. Kacper Samuła RKKS Rawia Rawag Rawicz 2 23 11.50
43. Wiktor Specyalski Stomil Olsztyn 2 21 10.50
44. Dawid Kołakowski RKKS Rawia Rawag Rawicz 2 21 10.50
45. Marcin Woroniecki Biofarm Basket Suchy Las 1 21 21.00
46. Jakub Sadowski Legia II Warszawa 3 21 7.00
47. Mateusz Mucha MKKS Rybnik 2 19 9.50
48. Łukasz Kupczyński Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 2 19 9.50
49. Kamil Jakubowski Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 2 19 9.50
50. Marek Grzegorzewski KŚ AZS Gliwice 2 19 9.50
51. Maksymilian Motel Biofarm Basket Suchy Las 2 19 9.50
52. Patryk Spojda Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 2 19 9.50
53. Artur Szymański KŚ AZS Gliwice 3 18 6.00
54. Maciej Piszczek KŚ AZS Gliwice 2 18 9.00
55. Jakub Krupa SSK Rzeszów 2 18 9.00
56. Wojciech Suprun Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 2 18 9.00
57. Mirosław Chorostecki MKS Otmuchów 2 17 8.50
58. Bartłomiej Gubernat Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 2 17 8.50
59. Krzysztof Wilk MKS Otmuchów 2 17 8.50
60. Jędrzej Jankowiak RKKS Rawia Rawag Rawicz 2 16 8.00
61. Łukasz Malinowski Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 2 16 8.00
62. Szymon Maciołek RKKS Rawia Rawag Rawicz 2 16 8.00
63. Bartłomiej Reszka Stomil Olsztyn 2 16 8.00
64. Maciej Krówczyński RKKS Rawia Rawag Rawicz 2 16 8.00
65. Jacek Łopatowski SSK Rzeszów 2 16 8.00
66. Michał Samsonowicz Biofarm Basket Suchy Las 1 15 15.00
67. Andrzej Krajewski Biofarm Basket Suchy Las 2 15 7.50
68. Łukasz Piórkowski MKKS Rybnik 3 15 5.00
69. Leszek Kulczyński Gryf Goleniów 1 15 15.00
70. Rafał Milczyński Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 2 14 7.00
71. Łukasz Kłuś MKS Otmuchów 1 14 14.00
72. Rafał Bartkowski Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 2 14 7.00
73. Wojciech Jaworski SMK Lubin 2 14 7.00
74. Mariusz Przygucki Sokół Ostrów Mazowiecka 3 13 4.33
75. Artur Skowroński Legia II Warszawa 2 13 6.50
76. Marcin Włodarczyk Stomil Olsztyn 2 12 6.00
77. Jarosław Giżyński Biofarm Basket Suchy Las 2 12 6.00
78. Tomasz Giniewski Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 2 12 6.00
79. Marcin Kowalski Gryf Goleniów 2 12 6.00
80. Patryk Pachołek Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 12 6.00
81. Łukasz Bartnicki Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 2 12 6.00
82. Michał Zygadło MKS Otmuchów 2 12 6.00
83. Bartosz Grudziński Sokół Ostrów Mazowiecka 2 11 5.50
84. Bartłomiej Rodak RKKS Rawia Rawag Rawicz 2 11 5.50
85. Aleksander Adamczak Biofarm Basket Suchy Las 2 11 5.50
86. Edmund Tomko MKKS Rybnik 3 11 3.67
87. Piotr Potap Gryf Goleniów 2 10 5.00
88. Mateusz Szalka SSK Rzeszów 1 10 10.00
89. Marcin Tomaszewski Biofarm Basket Suchy Las 1 10 10.00
90. Adrian Niemyjski Legia II Warszawa 3 10 3.33
91. Błażej Rabe Biofarm Basket Suchy Las 1 9 9.00
92. Mateusz Nowacki Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 9 4.50
93. Grzegorz Paszek RKKS Rawia Rawag Rawicz 2 9 4.50
94. Sebastian Beluch Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 2 9 4.50
95. Łukasz Ryfa Sokół Ostrów Mazowiecka 3 9 3.00
96. Przemysław Bielski Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 9 4.50
97. Mikołaj Czyż Biofarm Basket Suchy Las 1 9 9.00
98. Aleksander Styła RKKS Rawia Rawag Rawicz 1 9 9.00
99. Kacper Wronkowski Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 2 9 4.50
100. Bartosz Ziółek Biofarm Basket Suchy Las 2 8 4.00
101. Łukasz Piwowarczyk KŚ AZS Gliwice 3 8 2.67
102. Jakub Simon Biofarm Basket Suchy Las 1 8 8.00
103. Artur Bednarczyk Stomil Olsztyn 2 8 4.00
104. Robert Cieśla Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 2 8 4.00
105. Jakub Szubart SSK Rzeszów 2 7 3.50
106. Karol Wiśniewski SMK Lubin 2 7 3.50
107. Piotr Janowski Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 1 6 6.00
108. Patryk Zając Biofarm Basket Suchy Las 1 6 6.00
109. Patryk Polczyk KŚ AZS Gliwice 3 6 2.00
110. Mikołaj Barszcz Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 2 6 3.00
111. Piotr Konsek MKKS Rybnik 3 5 1.67
112. Filip Munyama Biofarm Basket Suchy Las 1 5 5.00
113. Artur Zadroga Sokół Ostrów Mazowiecka 3 5 1.67
114. Patryk Maciejewski RKKS Rawia Rawag Rawicz 1 4 4.00
115. Adrian Brud SSK Rzeszów 2 4 2.00
116. Paweł Macowicz SMK Lubin 2 4 2.00
117. Rafał Mocarski Stomil Olsztyn 2 3 1.50
118. Jacek Iłowski SMK Lubin 2 3 1.50
119. Samuel Sekiguchi Legia II Warszawa 2 3 1.50
120. Jakub Botuszyn SMK Lubin 1 3 3.00
121. Mariusz Gnatowicz Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 1 3 3.00
122. Ernest Wacyra RKKS Rawia Rawag Rawicz 1 2 2.00
123. Kacper Hoszczaruk Gryf Goleniów 2 2 1.00
124. Cezary Karpik Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 2 1.00
125. Rafał Królikowski MKKS Rybnik 3 2 0.67
126. Rafał Podgórski Stomil Olsztyn 1 2 2.00
127. Marek Sidor MKKS Rybnik 2 2 1.00
128. Kacper Piechowicz Legia II Warszawa 2 2 1.00
129. Damian Jakubiszak Gryf Goleniów 2 2 1.00
130. Mateusz Kurach Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 1 1 1.00
131. Jakub Libera Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 2 1 0.50
132. Bartosz Zubik Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 2 1 0.50
133. Filip Drewniak Legia II Warszawa 3 1 0.33
134. Daniel Szal MKS Otmuchów 1 0 0.00
135. Łukasz Frącz MKS Otmuchów 2 0 0.00
136. Michał Sakowski Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 1 0 0.00
137. Łukasz Skibiński SMK Lubin 1 0 0.00
138. Damian Motyl Gryf Goleniów 2 0 0.00
139. Kacper Kowalski Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 1 0 0.00
140. Paweł Skarpetowski Sokół Ostrów Mazowiecka 2 0 0.00
141. Dawid Kijowski SSK Rzeszów 1 0 0.00
142. Hubert Szachniewicz Stomil Olsztyn 2 0 0.00
143. Paweł Kołtuniuk MKS Otmuchów 1 0 0.00
144. Maciej Chojniarz Gryf Goleniów 1 0 0.00
145. Karol Bury Gryf Goleniów 2 0 0.00
146. Łukasz Markowicz SMK Lubin 2 0 0.00
147. Filip Burdacki Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 1 0 0.00
148. Szymon Woźnik SSK Rzeszów 1 0 0.00
149. Dawid Braszka MKS Otmuchów 1 0 0.00
150. Yakob Charef Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 1 0 0.00
151. Mateusz Turcza SMK Lubin 1 0 0.00
152. Mikołaj Wawrzyńczyk SMK Lubin 1 0 0.00
153. Tomasz Wójcicki Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 1 0 0.00
154. Natan Gajek Gryf Goleniów 1 0 0.00
155. Dawid Pazdur MKS Otmuchów 1 0 0.00
156. Kacper Wojtan SSK Rzeszów 1 0 0.00
157. Adam Staśkowiak RKKS Rawia Rawag Rawicz 2 0 0.00