Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż

B

Baczyński Rafał KK Warszawa

Badełek Piotr MUKS 1811 Unia Tarnów

Bagaziński Michał AZS UMK PBDI Toruń

Baj Marcin ZKS Stal Stalowa Wola

Bajda Jan PGE Turów Zgorzelec

Bajtus Patryk MUKS Hutnik Warszawa

Balcerek Tomasz Ogniwo Polbit Szczecin

Balcerzak Maciej KKS Tarnowskie Góry

Banasiak Rafał Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Banaszak Michał Sklep Polski MKK Gniezno

Bandyga Marcin ZKS Stal Stalowa Wola

Baran Michał Siarka Tarnobrzeg

Barański Juliusz Domino Inowrocław

Barcz Radosław Chroma Żary

Barski Paweł KS Pogoń Ruda Śląska

Barszcz Mikołaj Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Barszcz Piotr Sokół Ostrów Mazowiecka

Barszczyk Adrian KSK Noteć Inowrocław

Bartkowiak Jarosław Zetkama Doral Nysa Kłodzko

Bartkowski Rafał Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Bartnicki Łukasz Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Bartoszewicz Bartłomiej ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Batorski Michał MKS II Dąbrowa Górnicza

Bączyński Adam KK Polonia Bytom

Bąk Łukasz KS Start Meble Dobrodzień

Beczek Łukasz U!NB AZS UMCS Lublin

Bednarczyk Adam Intermarche II Zielona Góra

Bejnar Kacper ZKS Stal Stalowa Wola

Beluch Sebastian Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Ben Mohamed Hamdi Daas Basket Hills Bielsko-Biała

Benigni Patryk Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Bębeniec Maciej KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Bębeniec Mateusz KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Białachowski Kamil SMS PZKosz Władysławowo

Białowąs Aleksy Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Biel Arkadiusz MCKiS Jaworzno

Bieńko Hubert Zagłębie Sosnowiec

Bierwagen Mateusz KSK Noteć Inowrocław

Bigaj Franciszek SMS PZKosz Władysławowo

Bilski Mateusz Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Bloda Olaf AZS UJK Kielce

Błaszczyk Cyprian KKS Tarnowskie Góry

Błażejczyk Miłosz Dziki Warszawa

Błotko Grzegorz Daas Basket Hills Bielsko-Biała

Boguś Michał Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Bojko Bartłomiej Dziki Warszawa

Bombrych Michał Żubry Leo-Sped Białystok

Borkenhagen Michał AZS Częstochowa

Borowicz Rafał Domino Inowrocław

Borowski Kacper TBV Start II Lublin

Bortliczek Mateusz Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Boryka Dawid MCKiS Jaworzno

Bożenko Sebastian Exact Systems Śląsk II Wrocław

Brandys Jakub Dziki Warszawa

Braszka Dawid AZS Basket Nysa

Bryda Sebastian TBV Start II Lublin

Bryzek Tomasz MUKS 1811 Unia Tarnów

Brzoza Wojciech PGE Turów Zgorzelec

Brzozowski Michał MCKiS Jaworzno

Buczek Jacek ZKS Stal Stalowa Wola

Burakiewicz Kacper Exact Systems Śląsk II Wrocław

Burczyk Kacper Arka AMW II Gdynia

Burdacki Filip Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Burliński Mateusz Arka AMW II Gdynia

Burnecki Kacper Chroma Żary

Burnus Patryk Zetkama Doral Nysa Kłodzko

Burzyński Igor Biofarm Basket II Suchy Las

Busz Artur AZS UJK Kielce

Busz Michał Intermarche II Zielona Góra

Buszta Patryk Siarka Tarnobrzeg

Bzdoń Michał ZKS Stal Stalowa Wola

C

Cebula Filip Arka AMW II Gdynia

Cepuchowicz Dawid MCKiS Jaworzno

Chadaj Jakub GLKS Nadarzyn

Chmielarz Krzysztof Weegree AZS Politechnika Opolska

Chmielewski Eryk Sklep Polski MKK Gniezno

Chmielewski Piotr Sokół Ostrów Mazowiecka

Chodkiewicz Adam MKS Sokół Międzychód

Chodkiewicz Marcin MKS Sokół Międzychód

Chodukiewicz Bartosz MKS II Dąbrowa Górnicza

Chojnacki Damian AZS UMK PBDI Toruń

Chorab Radosław MKS II Dąbrowa Górnicza

Chorążak Jakub KKS Tarnowskie Góry

Chorostecki Mirosław AZS Basket Nysa

Chrabota Michał TS Wisła Kraków

Christ Paweł AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Chudy Marcin Decka Pelplin

Chwastyk Rafał Röben Gimbasket Wrocław

Ciążkowski Paweł BC Obra Kościan

Cichoń Adam Weegree AZS Politechnika Opolska

Cichoń Michał Daas Basket Hills Bielsko-Biała

Ciemiński Jakub SMS PZKosz Władysławowo

Ciepielewski Patryk PGE Turów Zgorzelec

Cierniecki Bartosz MCKiS Jaworzno

Ciesielski Damian Decka Pelplin

Cieśla Michał KS Start Meble Dobrodzień

Cieśla Robert Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Cieślak Michał KS Start Meble Dobrodzień

Ciupider Oskar Zetkama Doral Nysa Kłodzko

Complak Jakub Hensfort Przemyśl

Cukierda Maciej MUKS Hutnik Warszawa

Czapla Maksymilian KS Rosa-Sport Radom

Czekaj Michał KS Start Meble Dobrodzień

Czemerys Maciej GLKS Nadarzyn

Czempiel Mateusz Exact Systems Śląsk II Wrocław

Czerlonko Wojciech TBV Start II Lublin

Czompelik Rafał KKS Tarnowskie Góry

Czosnowski Kamil Żubry Leo-Sped Białystok

Czupryn Mateusz Dziki Warszawa

Czyż Jakub Zagłębie Sosnowiec

Czyż Mikołaj Biofarm Basket II Suchy Las

Czyżewski Wiktor Decka Pelplin

G

Gabiński Michał MKS II Dąbrowa Górnicza

Gac Wojciech Röben Gimbasket Wrocław

Galewski Przemysław KS Kosz Pleszew

Gałan Tomasz Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Gałczyński Paweł Röben Gimbasket Wrocław

Garita Alberto Daas Basket Hills Bielsko-Biała

Garus Paweł Daas Basket Hills Bielsko-Biała

Garwol Maciej AZS Basket Nysa

Garwol Patryk AZS Basket Nysa

Gawron Maksymilian Ogniwo Polbit Szczecin

Gazarkiewicz Mateusz Siarka Tarnobrzeg

Gębala Maciej TS Wisła Kraków

Giniewski Tomasz Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Giżyński Jarosław Biofarm Basket II Suchy Las

Glabas Wojciech Dziki Warszawa

Główka Michał KS Kosz Pleszew

Gnatowicz Mariusz AZS Basket Nysa

Golasiński Piotr Sklep Polski MKK Gniezno

Goldammer Daniel MCKiS Jaworzno

Golecki Filip Siarka Tarnobrzeg

Golus Dawid KS Rosa-Sport Radom

Gołębiowski Daniel Politechnika Gdańska

Gordon Kacper Exact Systems Śląsk II Wrocław

Gorgoń Wojciech TS Wisła Kraków

Goryl Maciej Daas Basket Hills Bielsko-Biała

Gos Mateusz KS Rosa-Sport Radom

Gospodarek Michael TBV Start II Lublin

Goździkowski Konrad GLKS Nadarzyn

Góreńczyk Miłosz Intermarche II Zielona Góra

Górnik Piotr KS Start Meble Dobrodzień

Grabowski Michał Sokół Ostrów Mazowiecka

Graja Maciej KS Kosz Pleszew

Gralewski Szymon ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Griszczuk Aleksander SMS PZKosz Władysławowo

Grochalski Piotr Chroma Żary

Grochowski Dawid MCKiS Jaworzno

Grochowski Ignacy AZS UMK PBDI Toruń

Grochowski Łukasz AZS Basket Nysa

Gromadka Bartłomiej MUKS Hutnik Warszawa

Groth Dominik Trefl II Sopot

Grudzień Krzysztof Dziki Warszawa

Grudziński Bartosz KK Warszawa

Grudziński Dominik KS Kosz Pleszew

Gruszczyński Dawid Biofarm Basket II Suchy Las

Grzegorczyk Jan TBV Start II Lublin

Grzegorzewski Hubert ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Grzesiński Sebastian KSK Noteć Inowrocław

Grześkiewicz Kajetan KS Sudety Jelenia Góra

Gubernat Bartłomiej Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Gumiński Cezary ZKS Stal Stalowa Wola

Guz Paweł Decka Pelplin

Gwardecki Jacek ŁKS AZS UŁ SG Łódź

K

Kacprzak Szymon AZS UJK Kielce

Kaczmarek Grzegorz Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Kaczmarek Jakub BC Obra Kościan

Kaczmarek Mateusz BC Obra Kościan

Kaczmarski Leszek ZKS Stal Stalowa Wola

Kalinowski Dariusz Chroma Żary

Kalinowski Jarosław MKS Sokół Międzychód

Kalinowski Mateusz KS Rosa-Sport Radom

Kaliński Michał MUKS 1811 Unia Tarnów

Kałuża Filip SMS PZKosz Władysławowo

Kamberski Jakub Röben Gimbasket Wrocław

Kamberski Michał Röben Gimbasket Wrocław

Kamiński Daniel Żubry Leo-Sped Białystok

Kamiński Grzegorz Arka AMW II Gdynia

Kamiński Sebastian Decka Pelplin

Kamrowski Szymon Decka Pelplin

Kanecki Michał KS Sudety Jelenia Góra

Kapustka Bartosz SMS PZKosz Władysławowo

Kapuściński Marcel AZS UJK Kielce

Karczewski Mikołaj AZS UMK PBDI Toruń

Karliński Kamil Siarka Tarnobrzeg

Karmasz Paweł PGE Turów Zgorzelec

Karnia Piotr Daas Basket Hills Bielsko-Biała

Karpacz Piotr Politechnika Gdańska

Karpiak Marcel ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Karpik Cezary Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Kasiński Mateusz AZS Basket Nysa

Kasperzec Łukasz MUKS 1811 Unia Tarnów

Kaszowski Mateusz Arka AMW II Gdynia

Kazimierczuk Mateusz Sokół Ostrów Mazowiecka

Kazmirowski Karol TBV Start II Lublin

Keller Piotr ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Kenig Filip ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Kiełek Łukasz GLKS Nadarzyn

Kikowski Rafał KS Kosz Pleszew

Kiluk Łukasz KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Kindlik Karol ZKS Stal Stalowa Wola

Kiszka Stanisław BC Obra Kościan

Kiwilsza Szymon Weegree AZS Politechnika Opolska

Klawa Łukasz Trefl II Sopot

Kleszcz Marcin Daas Basket Hills Bielsko-Biała

Kleszcz Mikołaj Biofarm Basket II Suchy Las

Kliniewski Marcel Chroma Żary

Klocek Nikodem Intermarche II Zielona Góra

Kłaczek Łukasz AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Kłosowski Marcel MKS II Dąbrowa Górnicza

Kłuś Łukasz AZS Basket Nysa

Knowa Piotr Ogniwo Polbit Szczecin

Kobek Filip KKS Tarnowskie Góry

Kobyłt Kamil PGE Turów Zgorzelec

Kochaniak Maciej ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Kociołek Kuba Arka AMW II Gdynia

Koczan Jakub Chroma Żary

Koćma Maciej AZS Częstochowa

Kolenda Łukasz Trefl II Sopot

Kolenda Michał Trefl II Sopot

Kołakowski Dawid AZS Basket Nysa

Kołkowski Dawid Chroma Żary

Kołodziej Michał Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Kołodziej Sebastian AZS UJK Kielce

Komandzik Dawid KS Pogoń Ruda Śląska

Komenda Rafał Domino Inowrocław

Kondratowicz Dawid Chroma Żary

Konecki Sebastian GLKS Nadarzyn

Konieczka Kamil Domino Inowrocław

Konieczny Sylwester ZKS Stal Stalowa Wola

Konopatzki Mariusz Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Kopciński Paweł Intermarche II Zielona Góra

Koper Kamil KS Sudety Jelenia Góra

Kopycki Paweł SMS PZKosz Władysławowo

Kordel Igor Intermarche II Zielona Góra

Kordowiecki Patryk Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Korolczuk Marcel Arka AMW II Gdynia

Korolczuk Miłosz Arka AMW II Gdynia

Korólczyk Daniel Domino Inowrocław

Kosewski Dawid Sokół Ostrów Mazowiecka

Kosior Bartosz Hensfort Przemyśl

Kosiuk Wojciech TBV Start II Lublin

Kostek Wojciech AZS Basket Nysa

Koszela Bartosz Weegree AZS Politechnika Opolska

Kościuk Maciej Röben Gimbasket Wrocław

Kotlewski Wojciech KS Start Meble Dobrodzień

Kotwasiński Daniel Sklep Polski MKK Gniezno

Kowalczyk Marcin Arka AMW II Gdynia

Kowalewski Marcin KSK Noteć Inowrocław

Kowalski Marcin Zetkama Doral Nysa Kłodzko

Kowalski Mateusz Trefl II Sopot

Kowalski Mateusz AZS Częstochowa

Kowalski Nikodem AZS Częstochowa

Kowalski Paweł TBV Start II Lublin

Kowalski Piotr Ogniwo Polbit Szczecin

Kozaczka Robert Daas Basket Hills Bielsko-Biała

Kozak Michał KS Sudety Jelenia Góra

Kozłowski Igor Exact Systems Śląsk II Wrocław

Kozłowski Krzysztof Domino Inowrocław

Kozłowski Maciej Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Kozłowski Patryk KS Pogoń Ruda Śląska

Koźluk Krystian KK Warszawa

Krajewski Andrzej Biofarm Basket II Suchy Las

Krajewski Szymon Decka Pelplin

Krajniewski Krzysztof Zetkama Doral Nysa Kłodzko

Krakowiak Dominik TS Wisła Kraków

Krakowiak Mikołaj KS Rosa-Sport Radom

Krasuski Michał SMS PZKosz Władysławowo

Krawiec Mateusz Domino Inowrocław

Krawiec Michał AZS Basket Nysa

Kretkowski Tomasz KSK Noteć Inowrocław

Krokowski Mikołaj KSK Noteć Inowrocław

Krop Daniel GLKS Nadarzyn

Krzych Igor KK Polonia Bytom

Kuboszek Michał Zagłębie Sosnowiec

Kuca Patryk MKS Sokół Międzychód

Kucharski Jakub Hensfort Przemyśl

Kucharski Michał AZS UJK Kielce

Kucharski Michał Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Kuczmarz Kamil Daas Basket Hills Bielsko-Biała

Kuczmera Marcin ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Kuczyc Jakub Exact Systems Śląsk II Wrocław

Kuczyński Łukasz KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Kujawa Kacper ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Kujon Norbert KK Polonia Bytom

Kukla Adam Daas Basket Hills Bielsko-Biała

Kulig Mateusz TBV Start II Lublin

Kulikowski Błażej Trefl II Sopot

Kulis Mateusz Politechnika Gdańska

Kupczyński Łukasz MKS Sokół Międzychód

Kurach Mateusz Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Kurdubski Krzysztof KK Polonia Bytom

Kurdzieko Krzysztof Weegree AZS Politechnika Opolska

Kurkowiak Kacper RKKS Rawia Rawag Rawicz

Kurowski Dariusz MUKS Hutnik Warszawa

Kus Sylwester KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Kuśmirek Łukasz AZS UMK PBDI Toruń

Kuta Kacper RKKS Rawia Rawag Rawicz

Kuźkow Przemysław GLKS Nadarzyn

Kvashchuk Volodymyr Exact Systems Śląsk II Wrocław

Kwandrans Patryk KS Rosa-Sport Radom

Kwasek Mariusz KS Start Meble Dobrodzień

Kwiatkowski Kacper Röben Gimbasket Wrocław

Kwiatoń Wiktor KS Sudety Jelenia Góra

M

Maciejak Norbert Chroma Żary

Maciejewski Kamil Domino Inowrocław

Maciejewski Nikodem BC Obra Kościan

Maciołek Szymon RKKS Rawia Rawag Rawicz

Mackiewicz Edwin Intermarche II Zielona Góra

Maćkiewicz Krystian AZS UMK PBDI Toruń

Madziar Tomasz AZS Basket Nysa

Majbour Adam KK Warszawa

Majcherek Marcin Exact Systems Śląsk II Wrocław

Majchrowski Łukasz MCKiS Jaworzno

Majchrzak Wojciech BC Obra Kościan

Majer Marcin Domino Inowrocław

Majewski Daniel Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Majewski Kacper SMS PZKosz Władysławowo

Majka Przemysław Weegree AZS Politechnika Opolska

Majka Wiktor AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Makuch Hubert AZS Częstochowa

Malczyk Marcin Politechnika Gdańska

Malesa Jan Exact Systems Śląsk II Wrocław

Malewski Grzegorz MUKS Hutnik Warszawa

Malinowski Łukasz Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Malinowski Zbigniew AZS UMK PBDI Toruń

Malitka Rafał Röben Gimbasket Wrocław

Małachow Luka Röben Gimbasket Wrocław

Małachowski Mariusz Chroma Żary

Małecki Grzegorz KS Kosz Pleszew

Marchenko Slavomyr Dziki Warszawa

Marchewka Kacper Exact Systems Śląsk II Wrocław

Marchlewski Stefan Politechnika Gdańska

Marchoff Marcin Dziki Warszawa

Marciniak Karol AZS UMK PBDI Toruń

Marciniak Mateusz KSK Noteć Inowrocław

Marciniak Michał U!NB AZS UMCS Lublin

Marcinkowski Maciej Arka AMW II Gdynia

Marcol Piotr Daas Basket Hills Bielsko-Biała

Marczuk Marcin KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Marek Patryk KS Kosz Pleszew

Mariak Michał AZS UJK Kielce

Maroszek Dominik Sklep Polski MKK Gniezno

Masłowski Jakub Daas Basket Hills Bielsko-Biała

Masłowski Kamil Daas Basket Hills Bielsko-Biała

Maślanka Aleksander AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Matczak Mariusz Chroma Żary

Matuszczak Hubert BC Obra Kościan

Matyjasik Maksymilian Sokół Ostrów Mazowiecka

Matysek Wojciech TBV Start II Lublin

Maziarz Mateusz MKS II Dąbrowa Górnicza

Mazurek Krzysztof GLKS Nadarzyn

Mąkowski Kacper Intermarche II Zielona Góra

Mendak Jakub Sokół Ostrów Mazowiecka

Michalski Antoni KK Warszawa

Michalski Maciej KK Polonia Bytom

Migała Mateusz KK Polonia Bytom

Mikita Rafał KK Warszawa

Mikołajko Artur Siarka Tarnobrzeg

Milczyński Rafał BC Obra Kościan

Milewski Patryk KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Minciel Paweł KS Sudety Jelenia Góra

Mishchenko Danyil Zetkama Doral Nysa Kłodzko

Misiewicz Andrzej Żubry Leo-Sped Białystok

Mitman Marek Exact Systems Śląsk II Wrocław

Mitrut Stanisław TBV Start II Lublin

Mochnacz Michał Arka AMW II Gdynia

Moczulski Mateusz AZS Basket Nysa

Mol Paweł KS Pogoń Ruda Śląska

Monach Marcin KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Morgiel Jakub Intermarche II Zielona Góra

Moroń Mateusz Ogniwo Polbit Szczecin

Moskal Michał MUKS 1811 Unia Tarnów

Mościcki Kacper KK Warszawa

Motel Maksymilian Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Motylewski Jakub Trefl II Sopot

Mowlik Paweł Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Mozdyniewicz Jan TS Wisła Kraków

Mruczyński Patryk Weegree AZS Politechnika Opolska

Mucha Mateusz KK Polonia Bytom

Muda Bartosz U!NB AZS UMCS Lublin

Muntowski Paweł Decka Pelplin

Munyama Filip Biofarm Basket II Suchy Las

Murowicki Sławomir AZS UMK PBDI Toruń

Musiał Jakub Exact Systems Śląsk II Wrocław

Musiał Mikołaj Zagłębie Sosnowiec

Muskała Maciej RKKS Rawia Rawag Rawicz

Myśliwiec Adam U!NB AZS UMCS Lublin

P

Pacocha Łukasz Dziki Warszawa

Paduch Przemysław MKS II Dąbrowa Górnicza

Palacz Rafał AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Palmowski Tomasz MUKS 1811 Unia Tarnów

Pandura Piotr Siarka Tarnobrzeg

Parszewski Maciej Żubry Leo-Sped Białystok

Partyka Rafał ZKS Stal Stalowa Wola

Paszkiewicz Maciej KS Rosa-Sport Radom

Pawełczyk Wojciech Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Pawełek Mateusz Siarka Tarnobrzeg

Pawlak Bartłomiej BC Obra Kościan

Pawlak Jakub KK Polonia Bytom

Pawlak Łukasz AZS UJK Kielce

Pawlak Michał Trefl II Sopot

Pawlik Błażej KS Kosz Pleszew

Pawlik Mateusz KS Pogoń Ruda Śląska

Pawlikowski Paweł Chroma Żary

Pawłowski Aleksander KS Sudety Jelenia Góra

Pawłowski Jarosław Weegree AZS Politechnika Opolska

Pawłowski Paweł Decka Pelplin

Pazdur Dawid AZS Basket Nysa

Pelczar Bartłomiej TBV Start II Lublin

Pereira Hubert Ogniwo Polbit Szczecin

Perka Tymoteusz GLKS Nadarzyn

Perzanowski Olaf Arka AMW II Gdynia

Pieczykolan Mateusz Politechnika Gdańska

Pietras Maciej ZKS Stal Stalowa Wola

Pietrzak Jakub Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Pietrzak Michał Röben Gimbasket Wrocław

Pietrzak Rafał MUKS Hutnik Warszawa

Piliszczuk Jan TBV Start II Lublin

Piotrkowski Mariusz AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Pisarczyk Tomasz KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Piska Mateusz MUKS 1811 Unia Tarnów

Piszczatowski Patryk Politechnika Gdańska

Piszczek Maciej KS Start Meble Dobrodzień

Plaskota Michał GLKS Nadarzyn

Plebanek Radosław AZS UMK PBDI Toruń

Pluta Mateusz Siarka Tarnobrzeg

Płachta Kacper Zagłębie Sosnowiec

Płaczek Adrian KS Start Meble Dobrodzień

Pochroń Mateusz MUKS 1811 Unia Tarnów

Podejko Mateusz SMS PZKosz Władysławowo

Podgórski Szymon KKS Tarnowskie Góry

Podkowiński Emil KK Polonia Bytom

Pogoda Damian Intermarche II Zielona Góra

Polis Cezary PGE Turów Zgorzelec

Popiel Mateusz RKKS Rawia Rawag Rawicz

Porada Kacper SMS PZKosz Władysławowo

Potap Piotr Dziki Warszawa

Poznański Maciej AZS Basket Nysa

Prażmo Mateusz U!NB AZS UMCS Lublin

Proczek Bartosz GLKS Nadarzyn

Prusak Szymon Hensfort Przemyśl

Przelazły Kuba SMS PZKosz Władysławowo

Przybyła Bartosz Intermarche II Zielona Góra

Pstrokoński Rafał MUKS Hutnik Warszawa

Ptak Łukasz KS Kosz Pleszew

Pułkotycki Patryk Trefl II Sopot

Pustelnik Tomasz MKS II Dąbrowa Górnicza

Pytyś Karol Ogniwo Polbit Szczecin

R

Rachelski Marcin TS Wisła Kraków

Raczek Aleksander Zagłębie Sosnowiec

Raczkowski Filip Politechnika Gdańska

Radoń Karol Hensfort Przemyśl

Radzicki Paweł MKS II Dąbrowa Górnicza

Radzikowski Dawid Domino Inowrocław

Rajch Piotr ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Rajczak Dominik MKS II Dąbrowa Górnicza

Rajewicz Rafał Dziki Warszawa

Rajewicz Wiktor Trefl II Sopot

Rajkowski Wojciech MUKS Hutnik Warszawa

Rasztabiga Dawid MKS II Dąbrowa Górnicza

Ratajczak Mikołaj AZS UMK PBDI Toruń

Rau Emil Sklep Polski MKK Gniezno

Rau Mikołaj Sklep Polski MKK Gniezno

Rączkowski Armin Zetkama Doral Nysa Kłodzko

Rączkowski Marcel Zetkama Doral Nysa Kłodzko

Rećko Paweł Żubry Leo-Sped Białystok

Renkiel Piotr Politechnika Gdańska

Rerak Filip TS Wisła Kraków

Rerak Jan TS Wisła Kraków

Respondek Mateusz KS Pogoń Ruda Śląska

Reszka Krystian Decka Pelplin

Rodak Bartłomiej RKKS Rawia Rawag Rawicz

Rogalewski Maksym Zetkama Doral Nysa Kłodzko

Rogoziński Mateusz Röben Gimbasket Wrocław

Rojek Kacper KS Rosa-Sport Radom

Romanowski Damian Arka AMW II Gdynia

Rompa Sebastian Trefl II Sopot

Rosik Szymon ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Roszkowski Michał MCKiS Jaworzno

Ruks Patryk Ogniwo Polbit Szczecin

Rumian Alexander TS Wisła Kraków

Rusiński Mateusz Chroma Żary

Rutkowski Mateusz MKS Sokół Międzychód

Rutkowski Rafał Chroma Żary

Rybakowski Michał BC Obra Kościan

Rybczyński Nikodem BC Obra Kościan

Rybka Mariusz KS Start Meble Dobrodzień

Rycerz Wiktor Siarka Tarnobrzeg

Ryfa Łukasz Sokół Ostrów Mazowiecka

Ryszka Marcel Arka AMW II Gdynia

Ryznar Dominik Siarka Tarnobrzeg

Rzechtalski Maciej Intermarche II Zielona Góra

Rzepkowski Jakub Politechnika Gdańska

Rzosiński Marcin KSK Noteć Inowrocław

S

Sadowski Jakub Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Sadowski Patryk Dziki Warszawa

Sakowski Michał Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Sala Dominik MKS II Dąbrowa Górnicza

Samsonowicz Michał Biofarm Basket II Suchy Las

Samuła Kacper RKKS Rawia Rawag Rawicz

Sapiński Artur KKS Tarnowskie Góry

Saramak Jakub Siarka Tarnobrzeg

Sarzało Bartosz Decka Pelplin

Sasik Michał Exact Systems Śląsk II Wrocław

Sawicki Sebastian KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Sączewski Dawid Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Schabowski Andrzej MUKS 1811 Unia Tarnów

Sebrala Rafał KS Pogoń Ruda Śląska

Sega Dawid KS Pogoń Ruda Śląska

Serbakowski Mikołaj KS Kosz Pleszew

Serwański Rafał Hensfort Przemyśl

Shapovalov Andrii Sokół Ostrów Mazowiecka

Siembida Szymon ZKS Stal Stalowa Wola

Siembiga Wojciech Exact Systems Śląsk II Wrocław

Siemianowski Damian KSK Noteć Inowrocław

Sienkiewicz Jakub Sokół Ostrów Mazowiecka

Sienkiewicz Wojciech Röben Gimbasket Wrocław

Sikora Sławomir Decka Pelplin

Sikora Tomasz KS Start Meble Dobrodzień

Siłkowski Albert Trefl II Sopot

Siminski Michał Intermarche II Zielona Góra

Siminski Mikołaj Intermarche II Zielona Góra

Simon Jakub MKS Sokół Międzychód

Siwak Marcin TS Wisła Kraków

Skalski Jakub MUKS Hutnik Warszawa

Skarpetowski Paweł Sokół Ostrów Mazowiecka

Skiba Adam Politechnika Gdańska

Skorupski Oskar Ogniwo Polbit Szczecin

Skowron Michał MUKS 1811 Unia Tarnów

Skowroński Artur Akademia Koszykówki Legii Warszawa

Skrzypiński Michał ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Skubiński Radosław SMS PZKosz Władysławowo

Słaby Wiktor Hensfort Przemyśl

Słoniewski Przemysław Sokół Ostrów Mazowiecka

Smarzy Maciej MKS Sokół Międzychód

Smarzy Mikołaj MKS Sokół Międzychód

Smolczewski Jakub Zagłębie Sosnowiec

Sobczak Hugo Intermarche II Zielona Góra

Sobiech Jan U!NB AZS UMCS Lublin

Sobiech Szymon Biofarm Basket II Suchy Las

Sobkowiak Adrian SMS PZKosz Władysławowo

Sobkowiak Marek Sklep Polski MKK Gniezno

Sojka Michał AZS Basket Nysa

Solanikow Daniel Sokół Ostrów Mazowiecka

Sołtysiak Grzegorz Domino Inowrocław

Sowa Błażej KS Rosa-Sport Radom

Sowa Jakub AZS UMK PBDI Toruń

Spała Mikołaj KS Kosz Pleszew

Spinek Arkadiusz Sokół Ostrów Mazowiecka

Spychała Szymon AZS Częstochowa

Sroczyński Miłosz Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Stankala Tomasz KS Pogoń Ruda Śląska

Stankowski Patryk SMS PZKosz Władysławowo

Stankowski Patryk BC Obra Kościan

Stańczuk Mateusz Arka AMW II Gdynia

Starosta Oskar Arka AMW II Gdynia

Starzyński Filip KS Rosa-Sport Radom

Stasiak Marcin Arka AMW II Gdynia

Staśkowiak Adam RKKS Rawia Rawag Rawicz

Stawarski Daniel MUKS 1811 Unia Tarnów

Stefanik Rafał KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Stefaniuk Jakub U!NB AZS UMCS Lublin

Stępak Piotr MUKS 1811 Unia Tarnów

Stępień Sebastian MKS II Dąbrowa Górnicza

Stopierzyński Hubert KK Warszawa

Stróżczyk Jakub AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Stryjewski Filip Arka AMW II Gdynia

Strzałkowski Szymon U!NB AZS UMCS Lublin

Strzępek Paweł Hensfort Przemyśl

Styczeń Mikołaj Exact Systems Śląsk II Wrocław

Styła Aleksander RKKS Rawia Rawag Rawicz

Suda Piotr Weegree AZS Politechnika Opolska

Sulima Kamil Dziki Warszawa

Sulima-Dolina Adam Żubry Leo-Sped Białystok

Sulowski Jacek MUKS 1811 Unia Tarnów

Suprun Wojciech Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Szarzycki Jakub MKS II Dąbrowa Górnicza

Szatkowski Robert Ogniwo Polbit Szczecin

Szczepanik Damian KSK Noteć Inowrocław

Szczerbatiuk Aleksander Żubry Leo-Sped Białystok

Szczypiński Mateusz KS Rosa-Sport Radom

Szczypka Łukasz AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Szemieta Krzysztof Dziki Warszawa

Szeszycki Maciej Röben Gimbasket Wrocław

Szewczyk Dawid MUKS 1811 Unia Tarnów

Szewczyk Karol TBV Start II Lublin

Szewczyk Maciej AZS UJK Kielce

Szewczyk Michał MUKS 1811 Unia Tarnów

Szkudlarek Arkadiusz Chroma Żary

Szlachetka Mateusz Weegree AZS Politechnika Opolska

Szlufik Stanisław AZS Częstochowa

Szmidt Kuba KK Polonia Bytom

Szorcz Marcin Sklep Polski MKK Gniezno

Szpyrka Wojciech KK Polonia Bytom

Szpyrka Wojciech AZS Basket Nysa

Szuba Jan Biofarm Basket II Suchy Las

Szubart Jakub ZKS Stal Stalowa Wola

Szulc Dawid Exact Systems Śląsk II Wrocław

Szwedo Michał AZS UJK Kielce

Szybowicz Grzegorz Daas Basket Hills Bielsko-Biała

Szydłowski Michał Sklep Polski MKK Gniezno

Szymański Artur Zetkama Doral Nysa Kłodzko

Szymański Konrad SMS PZKosz Władysławowo

Szymański Przemysław Politechnika Gdańska

Szymański Roman TBV Start II Lublin

Szymański Sebastian PGE Turów Zgorzelec

Szymański Szymon KS Rosa-Sport Radom

Szymczyk Krystian Zetkama Doral Nysa Kłodzko

W

Wachowicz Jakub TBV Start II Lublin

Wacyra Ernest RKKS Rawia Rawag Rawicz

Wal Patryk ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Walaszek Oskar KS Sudety Jelenia Góra

Walciszewski Kacper Hensfort Przemyśl

Walczak Dominik KS Kosz Pleszew

Walczak Szymon KSK Noteć Inowrocław

Walda Sebastian Trefl II Sopot

Walkowiak Daniel BC Obra Kościan

Walski Szymon KS Rosa-Sport Radom

Waniewski Kamil U!NB AZS UMCS Lublin

Warchowski Michał Domino Inowrocław

Wardziński Łukasz MUKS 1811 Unia Tarnów

Warmiak Maciej MUKS Hutnik Warszawa

Warszawski Adrian Żubry Leo-Sped Białystok

Wasilewski Jakub AZS Częstochowa

Wasilewski Kacper AZS Częstochowa

Wąsowicz Adam Politechnika Gdańska

Wąsowicz Krzysztof KK Polonia Bytom

Wąsowicz Maciej KK Polonia Bytom

Wątroba Wojciech KS Rosa-Sport Radom

Weiss Dawid KKS Tarnowskie Góry

Weiss Michał Zetkama Doral Nysa Kłodzko

Wejman Maciej MKS Sokół Międzychód

Weres Aaron KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Wieczorek Kacper Daas Basket Hills Bielsko-Biała

Wieczorek Tomasz BC Obra Kościan

Wieczorkowski Marcin MUKS Hutnik Warszawa

Wielechowski Michał Żubry Leo-Sped Białystok

Wielgus Sebastian PGE Turów Zgorzelec

Wierzba Jakub TS Wisła Kraków

Wierzbicki Michał KS Sudety Jelenia Góra

Wierzgała Kacper Dziki Warszawa

Wietrzyński Dariusz Sklep Polski MKK Gniezno

Wilczek Łukasz Dziki Warszawa

Wilczyński Bartosz AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice

Wilczyński Łukasz Sokół Ostrów Mazowiecka

Wilk Krzysztof AZS Basket Nysa

Wilk Patryk Weegree AZS Politechnika Opolska

Wilkin Adam KKS Tarnowskie Góry

Wilusz Jarosław KS Sudety Jelenia Góra

Wiśniewski Aleksander Biofarm Basket II Suchy Las

Wiśniewski Karol RKKS Rawia Rawag Rawicz

Wiśniewski Mateusz U!NB AZS UMCS Lublin

Wiśniewski Michał AZS UMK PBDI Toruń

Włodarczyk Tomasz Zetkama Doral Nysa Kłodzko

Wojas Kamil Daas Basket Hills Bielsko-Biała

Wojciechowski Jakub TS Wisła Kraków

Wojciechowski Łukasz Weegree AZS Politechnika Opolska

Wojciechowski Rafał Zetkama Doral Nysa Kłodzko

Wojdyr Piotr Ogniwo Polbit Szczecin

Wojtanowicz Jacek ZKS Stal Stalowa Wola

Wojtyński Michał KK Warszawa

Woroniecki Marcin Biofarm Basket II Suchy Las

Woźniak Szymon MCKiS Jaworzno

Wójciak Kamil Zagłębie Sosnowiec

Wrotnowski Krzysztof PGE Turów Zgorzelec

Wroza Tomasz Zagłębie Sosnowiec

Wróbel Tomasz KK Polonia Bytom

Wróblewski Bartłomiej Żubry Leo-Sped Białystok

Wróblewski Jacek MCKiS Jaworzno

Wróblewski Jakub KS Start Meble Dobrodzień

Wudarczyk Jakub KS Start Meble Dobrodzień

Wycisk Jerzy Zagłębie Sosnowiec

Wydra Kacper KS Rosa-Sport Radom

Wydra Patryk U!NB AZS UMCS Lublin

Newsletter - zapisz się