Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Olga Pantelejewa MTK Pabianice 31 500 16.13
2. Elżbieta Trześniewska MTK Pabianice 30 407 13.57
3. Agnieszka Bibrzycka Arka Gdynia 25 403 16.12
4. Shannon Johnson Wisła CanPack Kraków 27 402 14.89
5. Iva Perovanovic Wisła CanPack Kraków 30 377 12.57
6. Edyta Koryzna CCC Polkowice 28 371 13.25
7. Deanna Nolan Arka Gdynia 25 352 14.08
8. Anna Tondel CCC Polkowice 29 351 12.10
9. Monika Ciecierska Enea AZS Poznań 26 340 13.08
10. Agnieszka Szott-Hejmej Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 18 316 17.56
11. Małgorzata Dydek Arka Gdynia 22 307 13.95
12. Agnieszka Makowska ŁKS Siemens AGD Łódź 24 299 12.46
13. Ilona Mądra TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 22 299 13.59
14. Anna Kędzior KS Odra Brzeg 25 296 11.84
15. Birute Dominauskaite ŁKS Siemens AGD Łódź 24 291 12.13
16. Beata Krupska-Tyszkiewicz Enea AZS Poznań 26 290 11.15
17. Aleksandra Sobańska Enea AZS Poznań 26 285 10.96
18. Ewelina Kobryn Arka Gdynia 26 283 10.88
19. Leona Jankowska MTK Pabianice 29 281 9.69
20. Justyna Żurowska-Cegielska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 21 279 13.29
21. Natalia Marchanka Azoty Meblotap Chełm 20 271 13.55
22. Justyna Jeziorna CCC Polkowice 29 271 9.34
23. Natalia Żandarska Enea AZS Poznań 26 263 10.12
24. Monika Veselovsky Arka Gdynia 27 260 9.63
25. Agnieszka Pazur Azoty Meblotap Chełm 22 256 11.64
26. Olena Proshchenko KS Odra Brzeg 23 256 11.13
27. Agnieszka Majewska CCC Polkowice 29 254 8.76
28. Martyna Koc KS Odra Brzeg 25 252 10.08
29. Milena Owczarek ŁKS Siemens AGD Łódź 25 249 9.96
30. Agata Nowacka CCC Polkowice 28 242 8.64
31. Maryna Kress Wisła CanPack Kraków 31 238 7.68
32. Tatyana Troina Arka Gdynia 27 235 8.70
33. Karolina Żurkowska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 19 234 12.32
34. Nadzeya Drozd KS Odra Brzeg 25 225 9.00
35. Agnieszka Pietraszek KS Odra Brzeg 23 217 9.43
36. Jelena Škerović Wisła CanPack Kraków 26 214 8.23
37. Joanna Chełczyńska KS Odra Brzeg 25 213 8.52
38. Natalija Trofimowa Wisła CanPack Kraków 29 200 6.90
39. Gabriela Toma MTK Pabianice 29 198 6.83
40. Emilia Tłumak MTK Pabianice 31 197 6.35
41. Liudmila Zdzesinska Azoty Meblotap Chełm 21 191 9.10
42. Reda Aleliunaite-Jankowska Enea AZS Poznań 25 180 7.20
43. Ilona Jasnowska CCC Polkowice 28 177 6.32
44. Daria Cybulak Azoty Meblotap Chełm 22 173 7.86
45. Lauren Bull Azoty Meblotap Chełm 18 170 9.44
46. Dagmara Mroczek Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 20 170 8.50
47. Magdalena Włodarska ŁKS Siemens AGD Łódź 25 168 6.72
48. Olga Urbanowicz CCC Polkowice 28 152 5.43
49. Marta Żyłczyńska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 23 148 6.43
50. Paulina Pawlak Arka Gdynia 27 146 5.41
51. Alicja Bednarek MTK Pabianice 18 146 8.11
52. Elaine Powell Arka Gdynia 14 144 10.29
53. Dorota Gburczyk - Sikora Wisła CanPack Kraków 28 143 5.11
54. Monika Szymańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 22 139 6.32
55. Joanna Lorek Enea AZS Poznań 26 137 5.27
56. Barbara Kaszewska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 25 133 5.32
57. Joanna Walich Enea AZS Poznań 21 132 6.29
58. Urszula Stempniewicz CCC Polkowice 27 127 4.70
59. Maryna Sazonenko Azoty Meblotap Chełm 22 121 5.50
60. Agnieszka Jaroszewicz MTK Pabianice 30 119 3.97
61. Joanna Rozwandowicz ŁKS Siemens AGD Łódź 19 117 6.16
62. Yulia Ivlieva MTK Pabianice 27 117 4.33
63. Magdalena Losi Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 24 113 4.71
64. Karolina Kaczmarek TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 18 111 6.17
65. Magdalena Arażny ŁKS Siemens AGD Łódź 25 109 4.36
66. Marzena Głaszcz MTK Pabianice 27 105 3.89
67. Patrycja Czepiec Wisła CanPack Kraków 25 104 4.16
68. Agata Kasprzak ŁKS Siemens AGD Łódź 14 102 7.29
69. Aleksandra Chomać Arka Gdynia 22 99 4.50
70. Natalia Waligórska CCC Polkowice 24 95 3.96
71. Katarzyna Dźwigalska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 25 92 3.68
72. Magdalena Radwan Wisła CanPack Kraków 24 92 3.83
73. Alicja Suwary Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 22 91 4.14
74. Monika Krawiec Wisła CanPack Kraków 17 86 5.06
75. Agnieszka Golemska ŁKS Siemens AGD Łódź 22 83 3.77
76. Monika Siwczak TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 11 75 6.82
77. Khrystina Halouchyts KS Odra Brzeg 23 71 3.09
78. Yuliya Korzhenevska MTK Pabianice 24 71 2.96
79. Urszula Biela TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 16 69 4.31
80. Małgorzata Babicka KS Odra Brzeg 23 67 2.91
81. Katarzyna Kenig Wisła CanPack Kraków 20 66 3.30
82. Judyta Banaszkiewicz TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 17 65 3.82
83. Dominika Górczak TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 20 64 3.20
84. Danuta Przybylak TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 21 56 2.67
85. Monika Sibora Enea AZS Poznań 23 48 2.09
86. Joanna Czarnecka Wisła CanPack Kraków 16 46 2.88
87. Marta Stefańczyk ŁKS Siemens AGD Łódź 18 40 2.22
88. Magdalena Pietrzak KS Odra Brzeg 20 39 1.95
89. Marta Pawłowska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 18 32 1.78
90. Katarzyna Motyl Arka Gdynia 16 31 1.94
91. Karolina Janyga Arka Gdynia 17 24 1.41
92. Anna Pamuła Enea AZS Poznań 14 14 1.00
93. Paulina Anioła TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 11 13 1.18
94. Monika Kramer Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 13 9 0.69