Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Kluby
Linki
Reklama
Kontakt
Zaloguj się
Zarejestruj konto
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Wydział sędziowski
Statut
Komunikaty WGiD
Ligi męskie
3LM
U19M
U17M
U16M
U15M
U14M
U13M
U12M
U11M
U10M
Ligi żeńskie
2LK
U19K
U17K
U16K
U15K
U14K
U13K
U12K
U11K
U10K
Strefy
Strefa U15K
Strefa U13K
Strefa U19M
Strefa U17M
Strefa U15M
Strefa U13M
Arch. lig
U22K
U18K
KLKB
Strefa U22K
Strefa U18K
Strefa U16K
Strefa U14K
U20M
U18M
MLKB
Strefa U20M
Strefa U18M
Strefa U16M
Strefa U14M
Turnieje
Relacje
Zaproszenia
Szkolenie
Wydział szkolenia
Kadry
Materiały szkoleniowe
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
Strefa U19K
Strefa U19M
Strefa U17K
Strefa U17M
Liga Kadetek A
Liga Kadetów A
Liga Kadetek B
Liga Kadetów B
Strefa U15K
Strefa U15M
Liga Młodziczek Starszych
Liga Młodzików Starszych
Liga Młodziczek Młodszych
Liga Młodzików Młodszych
Strefa U13K
Strefa U13M
Liga Minikosza Dziewcząt
Liga Minikosza Chłopców
Liga Skrzatów Dziewcząt U11K
Liga Skrzatów Chłopców U11M
Liga Skrzatów U10K
Liga Skrzatów U10M
Liga Juniorek Starszych
Liga Juniorów Starszych
Liga Juniorek
Liga Juniorów
Strefa U22K
Strefa U20M
Strefa U18K
Strefa U18M
Strefa U16K
Strefa U16M
Strefa U14K
Strefa U14M
Liga Amatorska Koszykówki
Liga Akademicka Mężczyzn
Liga Akademicka Kobiet
SEZON: 2004/2005
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
Polska Liga Koszykówki
Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
2 Liga Kobiet
U22K
Liga Juniorek Młodszych U16K
Liga Kadetek U15K
Liga Kadetek Młodszych U14K
Liga Młodziczek Starszych U13K
Liga Młodziczek Młodszych U12K
3 Liga Mężczyzn
Liga Juniorów Młodszych U16M
Liga Kadetów U15M
Liga Kadetów Młodszych U14M
Liga Młodzików Starszych U13M
Liga Amatorska Koszykówki
Liga Akademicka Mężczyzn
Liga Akademicka Kobiet
Liga Żaczek U11K
Liga Żaków U11M
Liga Juniorów Starszych U19M
Liga Juniorów U17M
Liga Juniorek Starszych U19K
Liga Juniorek U17K
Liga Skrzatów U10K
Liga Skrzatów U10M
Strefa U15K
Strefa U13K
Strefa U19M
Strefa U17M
Strefa U15M
Strefa U13M
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICZKI
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Runda Zasadnicza
Rzuty za 2
Oddane rzuty za 2 śr.
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play OFF
O utrzymanie
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty za 2 suma
Celne rzuty za 2 śr.
Oddane rzuty za 2 suma
Oddane rzuty za 2 śr.
Skuteczność za 2
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty za 2 suma
Celne rzuty za 2 śr.
Oddane rzuty za 2 suma
Oddane rzuty za 2 śr.
Skuteczność za 2
1.
Tangela Smith
Wisła CanPack Kraków
9
69
7.67
138
15.33
50
2.
Justyna Żurowska-Cegielska
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
18
86
4.78
215
11.94
40
3.
Agnieszka Szott-Hejmej
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
14
78
5.57
155
11.07
50.3
4.
Joanna Górzyńska-Szymczak
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
9
36
4.00
95
10.56
37.9
5.
Elżbieta Trześniewska
MTK Pabianice
17
94
5.53
173
10.18
54.3
6.
Ilona Mądra
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
18
81
4.50
175
9.72
46.3
7.
Monika Ciecierska
Enea AZS Poznań
18
88
4.89
175
9.72
50.3
8.
Olga Pantelejewa
MTK Pabianice
18
86
4.78
172
9.56
50
9.
Iva Perovanovic
Wisła CanPack Kraków
17
93
5.47
155
9.12
60
10.
Natalia Żandarska
Enea AZS Poznań
18
82
4.56
157
8.72
52.2
11.
Anna Tondel
KGHM BC Polkowice
18
71
3.94
151
8.39
47
12.
Karolina Żurkowska
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
15
36
2.40
123
8.20
29.3
13.
Deanna Nolan
Arka Gdynia
15
79
5.27
120
8.00
65.8
14.
Reda Aleliunaite-Jankowska
Enea AZS Poznań
18
56
3.11
143
7.94
39.2
15.
Lauren Bull
Azoty Meblotap Chełm
14
48
3.43
110
7.86
43.6
16.
Agnieszka Makowska
ŁKS Siemens AGD Łódź
18
59
3.28
141
7.83
41.8
17.
Małgorzata Dydek
Arka Gdynia
14
69
4.93
109
7.79
63.3
18.
Edyta Koryzna
KGHM BC Polkowice
17
57
3.35
129
7.59
44.2
19.
Agnieszka Bibrzycka
Arka Gdynia
15
64
4.27
111
7.40
57.7
20.
Agnieszka Pietraszek
KS Odra Brzeg
18
66
3.67
129
7.17
51.2
21.
Aleksandra Sobańska
Enea AZS Poznań
18
65
3.61
128
7.11
50.8
22.
Agnieszka Pazur
Azoty Meblotap Chełm
18
59
3.28
127
7.06
46.5
23.
Leona Jankowska
MTK Pabianice
16
60
3.75
112
7.00
53.6
24.
Maryna Kress
Wisła CanPack Kraków
18
59
3.28
125
6.94
47.2
25.
Shannon Johnson
Wisła CanPack Kraków
14
49
3.50
97
6.93
50.5
26.
Elaine Powell
Arka Gdynia
14
53
3.79
96
6.86
55.2
27.
Justyna Jeziorna
KGHM BC Polkowice
18
42
2.33
118
6.56
35.6
28.
Milena Owczarek
ŁKS Siemens AGD Łódź
18
49
2.72
116
6.44
42.2
29.
Martyna Koc
KS Odra Brzeg
18
57
3.17
115
6.39
49.6
30.
Agnieszka Majewska
KGHM BC Polkowice
18
49
2.72
113
6.28
43.4
31.
Natalia Marchanka
Azoty Meblotap Chełm
16
43
2.69
99
6.19
43.4
32.
Ewelina Kobryn
Arka Gdynia
16
67
4.19
98
6.13
68.4
33.
Anna Kędzior
KS Odra Brzeg
18
51
2.83
108
6.00
47.2
34.
Tatyana Troina
Arka Gdynia
17
63
3.71
101
5.94
62.4
35.
Beata Krupska-Tyszkiewicz
Enea AZS Poznań
18
54
3.00
105
5.83
51.4
36.
Monika Veselovsky
Arka Gdynia
17
45
2.65
98
5.76
45.9
37.
Daria Cybulak
Azoty Meblotap Chełm
18
39
2.17
96
5.33
40.6
38.
Monika Krawiec
Wisła CanPack Kraków
15
36
2.40
77
5.13
46.8
39.
Joanna Chełczyńska
KS Odra Brzeg
18
48
2.67
92
5.11
52.2
40.
Gabriela Toma
MTK Pabianice
16
42
2.63
80
5.00
52.5
41.
Judyta Banaszkiewicz
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
13
22
1.69
64
4.92
34.4
42.
Karolina Kaczmarek
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
16
30
1.88
76
4.75
39.5
43.
Joanna Walich
Enea AZS Poznań
17
42
2.47
80
4.71
52.5
44.
Aleksandra Chomać
Arka Gdynia
16
35
2.19
75
4.69
46.7
45.
Monika Szymańska
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
18
28
1.56
84
4.67
33.3
46.
Agata Nowacka
KGHM BC Polkowice
17
41
2.41
79
4.65
51.9
47.
Paulina Pawlak
Arka Gdynia
18
27
1.50
80
4.44
33.8
48.
Magdalena Włodarska
ŁKS Siemens AGD Łódź
18
40
2.22
80
4.44
50
49.
Alicja Suwary
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
18
25
1.39
78
4.33
32.1
50.
Joanna Rozwandowicz
ŁKS Siemens AGD Łódź
16
36
2.25
69
4.31
52.2
51.
Liudmila Zdzesinska
Azoty Meblotap Chełm
17
34
2.00
71
4.18
47.9
52.
Patrycja Czepiec
Wisła CanPack Kraków
16
31
1.94
66
4.13
47
53.
Monika Siwczak
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
11
18
1.64
45
4.09
40
54.
Agnieszka Jaroszewicz
MTK Pabianice
17
25
1.47
69
4.06
36.2
55.
Birute Dominauskaite
ŁKS Siemens AGD Łódź
18
29
1.61
70
3.89
41.4
56.
Marta Żyłczyńska
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
18
28
1.56
69
3.83
40.6
57.
Olena Proshchenko
KS Odra Brzeg
16
25
1.56
61
3.81
41
58.
Nadzeya Drozd
KS Odra Brzeg
18
32
1.78
68
3.78
47.1
59.
Danuta Przybylak
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
18
21
1.17
67
3.72
31.3
60.
Dorota Gburczyk - Sikora
Wisła CanPack Kraków
17
29
1.71
62
3.65
46.8
61.
Natalija Trofimowa
Wisła CanPack Kraków
17
25
1.47
60
3.53
41.7
62.
Olga Urbanowicz
KGHM BC Polkowice
17
38
2.24
59
3.47
64.4
63.
Yulia Ivlieva
MTK Pabianice
17
22
1.29
56
3.29
39.3
64.
Natalia Waligórska
KGHM BC Polkowice
14
19
1.36
46
3.29
41.3
65.
Barbara Kaszewska
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
18
23
1.28
59
3.28
39
66.
Jelena Škerović
Wisła CanPack Kraków
17
27
1.59
54
3.18
50
67.
Alicja Bednarek
MTK Pabianice
18
32
1.78
56
3.11
57.1
68.
Joanna Lorek
Enea AZS Poznań
18
21
1.17
55
3.06
38.2
69.
Ilona Jasnowska
KGHM BC Polkowice
17
30
1.76
51
3.00
58.8
70.
Magdalena Arażny
ŁKS Siemens AGD Łódź
18
23
1.28
51
2.83
45.1
71.
Urszula Stempniewicz
KGHM BC Polkowice
17
24
1.41
47
2.76
51.1
72.
Emilia Lamparska
MTK Pabianice
18
20
1.11
49
2.72
40.8
73.
Khrystina Halouchyts
KS Odra Brzeg
17
23
1.35
45
2.65
51.1
74.
Magdalena Losi
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
18
13
0.72
42
2.33
31
75.
Maryna Sazonenko
Azoty Meblotap Chełm
18
11
0.61
41
2.28
26.8
76.
Agnieszka Golemska
ŁKS Siemens AGD Łódź
16
12
0.75
36
2.25
33.3
77.
Katarzyna Dźwigalska
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
18
18
1.00
40
2.22
45
Partnerzy
Partnerzy medialni