1. |
Julia Mania
|
POMPAX Tęcza Leszno, POMPAX II Tęcza Leszno |
3 |
|
0.00 |
2. |
Karolina Koczorowska
|
MUKS Kórnik, MUKS Poznań |
6 |
|
0.00 |
3. |
Agata Ślusarczyk
|
MUKS Kórnik, MUKS Poznań |
4 |
|
0.00 |
4. |
Natalia Leończuk
|
POMPAX Tęcza Leszno, POMPAX II Tęcza Leszno |
6 |
|
0.00 |
5. |
Zofia Sokołowska
|
POMPAX Tęcza Leszno, POMPAX II Tęcza Leszno |
6 |
|
0.00 |
6. |
Amelia Klecha
|
POMPAX Tęcza Leszno, POMPAX II Tęcza Leszno |
6 |
|
0.00 |
7. |
Lena Górniak
|
POMPAX Tęcza Leszno, POMPAX II Tęcza Leszno |
6 |
|
0.00 |
8. |
Amelia Gościniak
|
POMPAX Tęcza Leszno, POMPAX II Tęcza Leszno |
6 |
|
0.00 |
9. |
Zuzanna Skrzypczak
|
POMPAX Tęcza Leszno, POMPAX II Tęcza Leszno |
5 |
|
0.00 |
10. |
Lena Matuszewska
|
POMPAX Tęcza Leszno, POMPAX II Tęcza Leszno |
4 |
|
0.00 |
11. |
Zuzanna Białas
|
Lider Biofarm Swarzędz |
6 |
|
0.00 |
12. |
Zuzanna Maćkowiak-Tęga
|
POMPAX Tęcza Leszno, POMPAX II Tęcza Leszno |
6 |
|
0.00 |
13. |
Zuzanna Walda
|
Dream Team MIK Piosik Nowy Tomyśl |
6 |
|
0.00 |
14. |
Barbara Ambrozik
|
Dream Team MIK Piosik Nowy Tomyśl |
5 |
|
0.00 |
15. |
Hanna Dura
|
MUKS Kórnik, MUKS Poznań |
6 |
|
0.00 |
16. |
Barbara Pieńkowska
|
MUKS Kórnik, MUKS Poznań |
4 |
|
0.00 |
17. |
Anastazja Świejkowska
|
MUKS Kórnik, MUKS Poznań |
5 |
|
0.00 |
18. |
Lena Promińska
|
MUKS Kórnik, MUKS Poznań |
6 |
|
0.00 |
19. |
Maja Adamowicz
|
MUKS Kórnik, MUKS Poznań |
6 |
|
0.00 |
20. |
Gabriela Pękalska
|
Enea AZS II Poznań, Enea AZS II Poznań |
5 |
|
0.00 |
21. |
Lena Besztocha
|
Lider Biofarm Swarzędz |
5 |
|
0.00 |
22. |
Lena Ziętkowska
|
Enea AZS II Poznań, Enea AZS II Poznań |
5 |
|
0.00 |
23. |
Maryia Maliauskaya
|
Enea AZS II Poznań, Enea AZS II Poznań |
6 |
|
0.00 |
24. |
Amelia Kuśnierek
|
POMPAX Tęcza Leszno, POMPAX II Tęcza Leszno |
5 |
|
0.00 |
25. |
Aleksandra Paruzel
|
Basket Grodzisk 2020, Basket Grodzisk 2020 II |
6 |
|
0.00 |
26. |
Lena Tomiak-Janeda
|
Basket Grodzisk 2020, Basket Grodzisk 2020 II |
6 |
|
0.00 |
27. |
Liliana Kaczmarek
|
Basket Grodzisk 2020, Basket Grodzisk 2020 II |
6 |
|
0.00 |
28. |
Amelia Pozdrowicz
|
Basket Grodzisk 2020, Basket Grodzisk 2020 II |
6 |
|
0.00 |
29. |
Zuzanna Owsianna
|
Basket Grodzisk 2020, Basket Grodzisk 2020 II |
4 |
|
0.00 |
30. |
Izabela Grzanka
|
Enea AZS II Poznań, Enea AZS II Poznań |
4 |
|
0.00 |
31. |
Zuzanna Bartkowiak
|
MUKS Kórnik, MUKS Poznań |
3 |
|
0.00 |
32. |
Kinga Pużanowska
|
Enea AZS II Poznań, Enea AZS II Poznań |
4 |
|
0.00 |
33. |
Gabriela Grzybek
|
Enea AZS II Poznań, Enea AZS II Poznań |
4 |
|
0.00 |
34. |
Aleksandra Alaborska
|
Basket Grodzisk 2020, Basket Grodzisk 2020 II |
6 |
|
0.00 |
35. |
Nadia Węderlich
|
POMPAX Tęcza Leszno, POMPAX II Tęcza Leszno |
6 |
|
0.00 |
36. |
Klaudia Kapturska
|
Lider Biofarm Swarzędz |
6 |
|
0.00 |
37. |
Alicja Płóciennik
|
MUKS Kórnik, MUKS Poznań |
6 |
|
0.00 |
38. |
Natalia Gic
|
Lider Biofarm Swarzędz |
3 |
|
0.00 |
39. |
Julia Owczarek
|
Basket Grodzisk 2020, Basket Grodzisk 2020 II |
5 |
|
0.00 |
40. |
Amelia Chmielewska
|
Lider Biofarm Swarzędz |
5 |
|
0.00 |
41. |
Hanna Zawieja
|
Lider Biofarm Swarzędz |
6 |
|
0.00 |
42. |
Maja Andrzejczak
|
Lider Biofarm Swarzędz |
6 |
|
0.00 |
43. |
Matylda Jęczmionka
|
Lider Biofarm Swarzędz |
6 |
|
0.00 |
44. |
Martyna Wolna
|
MUKS Kórnik, MUKS Poznań |
6 |
|
0.00 |
45. |
Zuzanna Mikołajczak
|
MUKS Kórnik, MUKS Poznań |
6 |
|
0.00 |
46. |
Marta Domańska
|
MUKS Kórnik, MUKS Poznań |
5 |
|
0.00 |
47. |
Karolina Mazur
|
Basket Grodzisk 2020, Basket Grodzisk 2020 II |
4 |
|
0.00 |
48. |
Marlena Ryczek
|
Basket Grodzisk 2020, Basket Grodzisk 2020 II |
5 |
|
0.00 |
49. |
Lena Pruszkowska
|
Lider Biofarm Swarzędz |
6 |
|
0.00 |
50. |
Amelia Owczarek
|
Basket Grodzisk 2020, Basket Grodzisk 2020 II |
6 |
|
0.00 |
51. |
Maria Sobańska
|
Lider Biofarm Swarzędz |
5 |
|
0.00 |
52. |
Zofia Pietrzak
|
Enea AZS II Poznań |
6 |
|
0.00 |
53. |
Marta Bauer
|
Enea AZS II Poznań, Enea AZS II Poznań |
6 |
|
0.00 |
54. |
Zuzanna Aleksandra Błażejczyk
|
Basket Grodzisk 2020, Basket Grodzisk 2020 II |
5 |
|
0.00 |
55. |
Barbara Wachowiak
|
MUKS Kórnik, MUKS Poznań |
4 |
|
0.00 |
56. |
Iga Nitschke
|
Bycza Akademia SP2 Gniezno, Lider Biofarm Swarzędz |
6 |
|
0.00 |
57. |
Monika Stefanowicz
|
Enea AZS II Poznań, Enea AZS II Poznań |
6 |
|
0.00 |
58. |
Antonina Starosta
|
Dream Team MIK Piosik Nowy Tomyśl |
6 |
|
0.00 |
59. |
Roxana Majewska
|
Enea AZS II Poznań |
5 |
|
0.00 |
60. |
Weronika Wiśniewska
|
Enea AZS II Poznań, Enea AZS II Poznań |
3 |
|
0.00 |
61. |
Aleksandra Kaczmarska
|
Enea AZS II Poznań |
6 |
|
0.00 |
62. |
Aleksandra Sadowska
|
Enea AZS II Poznań |
5 |
|
0.00 |
63. |
Lena Stróżyńska
|
Lider Biofarm Swarzędz |
6 |
|
0.00 |
64. |
Aleksandra Jędrzejczak
|
POMPAX Tęcza Leszno, POMPAX II Tęcza Leszno |
6 |
|
0.00 |
65. |
Anna Piosik
|
Dream Team MIK Piosik Nowy Tomyśl |
6 |
|
0.00 |
66. |
Dagmara Stieler
|
Dream Team MIK Piosik Nowy Tomyśl |
6 |
|
0.00 |
67. |
Hanna Szopka
|
Lider Biofarm Swarzędz |
6 |
|
0.00 |
68. |
Zuzanna Nowicka
|
Dream Team MIK Piosik Nowy Tomyśl |
6 |
|
0.00 |
69. |
Zofia Lotka
|
Dream Team MIK Piosik Nowy Tomyśl |
5 |
|
0.00 |
70. |
Alicja Lotka
|
Dream Team MIK Piosik Nowy Tomyśl |
4 |
|
0.00 |
71. |
Iga Konieczna
|
Dream Team MIK Piosik Nowy Tomyśl |
6 |
|
0.00 |
72. |
Mia Judek
|
Dream Team MIK Piosik Nowy Tomyśl |
6 |
|
0.00 |
73. |
Marcelina Jakubowska
|
Dream Team MIK Piosik Nowy Tomyśl |
6 |
|
0.00 |
74. |
Nadia Flieger
|
Basket Grodzisk 2020, Basket Grodzisk 2020 II |
6 |
|
0.00 |
75. |
Hanna Bielawa
|
Dream Team MIK Piosik Nowy Tomyśl |
6 |
|
0.00 |