ROZGRYWKI:
Badyna Amelia Bycza Akademia SP2 Gniezno
Balicka Hanna Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn
Banaszewska Maja Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn
Bartkowiak Zuzanna MUKS Poznań
Besztocha Lena Lider Biofarm Swarzędz
Białas Nadia Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Białas Zuzanna Lider Biofarm Swarzędz
Bielawa Hanna Dream Team MIK Piosik Nowy Tomyśl
Bizan Eliza UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Błaszczak Maria Enea AZS Poznań
Błaszczak Zofia Enea AZS Poznań
Błaszczyk Gabriela Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Błażejczyk Zuzanna Aleksandra Basket Grodzisk 2020
Cebulska Gabriela UKS Kormoran Sieraków
Ceglarek Iga Rawia SYSTECH Rawicz
Cegła Julia UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Chłopicka Marcelina Bycza Akademia SP2 Gniezno
Chmielewska Amelia Lider Biofarm Swarzędz
Chmielina Maria UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Chmura Lena POMPAX Tęcza Leszno
Cholewa Lena UKS Piątka Ostrów Wlkp.
CHWAŁA Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn
Demianiuk Julia IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Dereszyńska Aleksandra MUKS Kórnik
Dominiczak Zofia UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski
Drapała Paulina UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Drożyńska Estera Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn
Drożyńska Liliana Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn
Dworczak Martyna Korona Zakrzewo
Gabryś Hanna IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Gabryś Malwina IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Gajowa Katarzyna Rawia SYSTECH Rawicz
Gałka Aleksandra IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Gasztkowska Julia MKS MOS Konin
Gawełek Hanna UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Gawron Gabriela Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn
Gic Natalia Lider Biofarm Swarzędz
Gilarska Alicja Korona Zakrzewo
Ginter Kinga Basket Grodzisk 2020 II
Glinkowska Julia UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski
Glinkowska Maja UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski
GOMÓŁKA Blanka Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn
Gościniak Amelia POMPAX Tęcza Leszno
Górecka Oliwia IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Górniak Lena POMPAX Tęcza Leszno
Górzyńska Julia Bycza Akademia SP2 Gniezno
Grabarkiewicz Lilianna UKS Kormoran Sieraków
Graja Juliana UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Grobela Alicja Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Gromek Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Grygowska Patrycja IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Grzanka Izabela Enea AZS Poznań
Grzegorowska Nikola UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Grzeszczak Natasza Bycza Akademia SP2 Gniezno
Grześkowiak Nadia UKS Kormoran Sieraków
Grzybek Gabriela Enea AZS Poznań
Jackowska Olga Rawia SYSTECH Rawicz
Jagielska Antonina UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Jakubowska Adrianna Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Jakubowska Marcelina Dream Team MIK Piosik Nowy Tomyśl
Jankowiak Monika Rawia SYSTECH Rawicz
Jankowska Aleksandra UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski
Jarczewska Blanka Rawia SYSTECH Rawicz
Jasińska Martyna Bycza Akademia SP2 Gniezno
Jaszka Nadia UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski
Jaworska Zuzanna IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Jen Nadia IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Jęczmionka Matylda Lider Biofarm Swarzędz
Jędryczka Wiktoria Rawia SYSTECH Rawicz
Jędrzejak Antonina UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Kaczmarek Gabriela Basket Grodzisk 2020 II
KACZMAREK Hanna Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn
Kaczmarek Liliana Basket Grodzisk 2020
Kaczmarska Aleksandra Enea AZS Poznań
Kaczmarzyk Amelia UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Kalina Nadia UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski
Kałek Patrycja Basket Grodzisk 2020 II
Kałowska Nadia UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Kamińska-Krajka Zofia Bycza Akademia SP2 Gniezno
Kantarowska Daria MKS MOS Konin
Kapturska Klaudia Lider Biofarm Swarzędz
Karwowska Olga Bycza Akademia SP2 Gniezno
Kempińska Gabriela UKS Kormoran Sieraków
Kędzierska Daria MKS MOS Konin
Kępska Matylda Lider Biofarm Swarzędz
Klecha Amelia POMPAX Tęcza Leszno
Klich Wiktoria Bycza Akademia SP2 Gniezno
Koczorowska Karolina MUKS Poznań
Kokot Natasza POMPAX Tęcza Leszno
Kolesnyk Veronika UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Konieczna Iga Dream Team MIK Piosik Nowy Tomyśl
Kopij Oliwia Rawia SYSTECH Rawicz
Korcz Julia Enea AZS II Poznań
Kosińska Emilia Korona Zakrzewo
Kostecka Natalia Rawia SYSTECH Rawicz
Koszałka Blanka POMPAX Tęcza Leszno
Kowalczyk Maja UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Krause Daria Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Krawczyk Antonina MKS MOS Konin
Krawczyk Zofia Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn
Kruszlewska Gabriela Bycza Akademia SP2 Gniezno
Krystek Aleksandra Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Krzewińska Rozalia Bycza Akademia SP2 Gniezno
Kubiak Urszula Lider Biofarm Swarzędz
Kubicka Lena UKS Kormoran Sieraków
Kuczyńska Aleksandra IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Kujawa Maja POMPAX Tęcza Leszno
Kurczyńska Klara IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Kurkowiak Hanna POMPAX Tęcza Leszno
Kurzeja Zofia UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski
Kusiak Martyna IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Maćkowiak-Tęga Zuzanna POMPAX II Tęcza Leszno
Majewska Roxana Enea AZS Poznań
Malecha Jagoda UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Maliauskaya Maryia Enea AZS Poznań
Małecka Dominika Rawia SYSTECH Rawicz
Mania Julia POMPAX Tęcza Leszno
Maruwka Tamara Rawia SYSTECH Rawicz
Matuszczak Alicja UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Matuszewska Lena POMPAX Tęcza Leszno
Mazur Karolina Basket Grodzisk 2020
Mądrowska Gabriela MKS MOS Konin
Mejza Aleksandra Bycza Akademia SP2 Gniezno
Menet Martyna Dream Team MIK Piosik Nowy Tomyśl
Michalak Nikola Rawia SYSTECH Rawicz
Miedzińska Diana Korona Zakrzewo
Mielcarek Julia UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Mielczarek Maria UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Mikołajczak Zuzanna MUKS Poznań
Mikszta Martyna POMPAX Tęcza Leszno
Mikuła Maja Bycza Akademia SP2 Gniezno
Mocek Julia POMPAX Tęcza Leszno
Mosiek Laura Rawia SYSTECH Rawicz
Mruc Aleksandra UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski
Niedziałek Antonina Rawia SYSTECH Rawicz
Nihmatullina Daria Enea AZS II Poznań
Nitschke Iga Lider Biofarm Swarzędz
Noculak Pola UKS Piątka Ostrów Wlkp.
NOWACZYK Wiktoria Bycza Akademia SP2 Gniezno
Nowak Agata UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Nowak Antonina UKS Kormoran Sieraków
Nowak Julia UKS Kormoran Sieraków
Nowak Julia Rawia SYSTECH Rawicz
Pacześna Paula Bycza Akademia SP2 Gniezno
Pakulska Aleksandra Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Paruzel Aleksandra Basket Grodzisk 2020
Paszkowska Lena IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Paterek Lena Bycza Akademia SP2 Gniezno
Paterska Julia Basket Grodzisk 2020
Pawołek Liliana Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Pękalska Gabriela Enea AZS Poznań
Pęksyk Marcjanna MKS MOS Konin
Pieńkowska Barbara MUKS Poznań
Pietrzak Zofia Enea AZS Poznań
Pigla Amelia Basket Grodzisk 2020
Piosik Anna Dream Team MIK Piosik Nowy Tomyśl
Piosik Lena Basket Grodzisk 2020 II
Piszczoła Oliwia Enea AZS Poznań
PŁACHECKA Martyna Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn
Początek Matylda UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Pogorzelec Marcjanna IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Pozdrowicz Amelia Basket Grodzisk 2020
Pruszkowska Lena Lider Biofarm Swarzędz
PRZYBYLSKA Julia Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn
Przybyłek Maria IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Przybyłowicz Lena Enea AZS II Poznań
Raczyńska Amelia POMPAX II Tęcza Leszno
Ratajczak Kaja Bycza Akademia SP2 Gniezno
Ratajszczak Adrianna UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski
Rozwadowska Karolina UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Rupa Nikola Basket Grodzisk 2020
Rutkowska Julia Basket Grodzisk 2020
Ryczek Marlena Basket Grodzisk 2020
Sadowska Aleksandra Enea AZS Poznań
Sawińska Paula Basket Grodzisk 2020
Schimber Zoja POMPAX Tęcza Leszno
Schulz Julia Dream Team MIK Piosik Nowy Tomyśl
Sienkiewicz Zofia Rawia SYSTECH Rawicz
Skrzypczak Zuzanna POMPAX Tęcza Leszno
Skrzypiec Anna POMPAX II Tęcza Leszno
Smarsz Amelia UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Smykowska Julita Korona Zakrzewo
Sobańska Maria Lider Biofarm Swarzędz
Soboczyńska Klaudia Korona Zakrzewo
Sokołowska Zofia POMPAX Tęcza Leszno
Sójka Magdalena Bycza Akademia SP2 Gniezno
Sroczyńska Klaudia MKS MOS Konin
SROKA Bogna Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn
Stanisławska Pola Korona Zakrzewo
Stankiewicz Liliana Korona Zakrzewo
Starczewska Marta Bycza Akademia SP2 Gniezno
Starosta Antonina Dream Team MIK Piosik Nowy Tomyśl
Stasiak Lena UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski
STEFANIAK Julia Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn
Stefanowicz Monika Enea AZS Poznań
Stempień Hanna IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Stieler Dagmara Dream Team MIK Piosik Nowy Tomyśl
Stróżyńska Lena Lider Biofarm Swarzędz
Substyk Wiktoria Bycza Akademia SP2 Gniezno
Sybilska Kinga UKS Kormoran Sieraków
Szafraniak Julia POMPAX Tęcza Leszno
Szambelan Zofia UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Szczucka Gabriela UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Szelągowska Lena Bycza Akademia SP2 Gniezno
Szeszycka Ewa Bycza Akademia SP2 Gniezno
Szkudlarz Milena UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Szłapka Aleksandra MUKS Kórnik
Szmaj Lena IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Szmaja Magdalena IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice
Szopka Hanna Lider Biofarm Swarzędz
Szychowiak Gabriela UKS Kormoran Sieraków
Wagner Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Walda Zuzanna Dream Team MIK Piosik Nowy Tomyśl
Wasielewska Amelia UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Wasielewska Nadia Basket Grodzisk 2020
Wawrzyniak Kinga UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Wesołowska Wiktoria UKS Kormoran Sieraków
Węderlich Nadia POMPAX Tęcza Leszno
Wieczorkiewicz Lena Korona Zakrzewo
Wilczkowiak Maja POMPAX Tęcza Leszno
Wilczyńska Weronika UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Wiśniewska Weronika Enea AZS Poznań
Woga Joanna Dream Team MIK Piosik Nowy Tomyśl
Wojciechowska Maja Bycza Akademia SP2 Gniezno
WOJSZCZ Magdalena Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn
Wojtaszek Nadia Dream Team MIK Piosik Nowy Tomyśl
Wojtczak Wiwiana UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski