1. |
Iga Nitschke
|
Bycza Akademia SP2 Gniezno, Lider BIOFARM II Swarzędz |
13 |
290 |
22.31 |
2. |
Kornelia Tomaszewska
|
Jet Service Basket Piła |
10 |
260 |
26.00 |
3. |
Adrianna Wójcik
|
MKS Opalenica |
8 |
222 |
27.75 |
4. |
Izabela Wesołowska
|
Enea AZS II Poznań |
10 |
204 |
20.40 |
5. |
Zofia Mikołajczyk
|
Rawia RAWI MET Rawicz |
8 |
197 |
24.63 |
6. |
Amelia Pownug
|
Jet Service Basket Piła |
9 |
191 |
21.22 |
7. |
Maja Kończewska
|
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
10 |
177 |
17.70 |
8. |
Zuzanna Płóciennik
|
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski |
9 |
174 |
19.33 |
9. |
Milena Nowak
|
UKS Victoria Plewiska |
9 |
171 |
19.00 |
10. |
Iga Filoda
|
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
10 |
162 |
16.20 |
11. |
Oliwia Puslecka
|
POMPAX Tęcza Leszno |
10 |
161 |
16.10 |
12. |
Nadia Michalak
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
10 |
152 |
15.20 |
13. |
Agata Nowak
|
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski |
7 |
151 |
21.57 |
14. |
Laura Chmielewska
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
10 |
148 |
14.80 |
15. |
Bianka Klimczak
|
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski |
9 |
138 |
15.33 |
16. |
Maja Michalak
|
MKS Opalenica |
8 |
138 |
17.25 |
17. |
Lena Krajewska
|
Basket Team Suchy Las |
9 |
137 |
15.22 |
18. |
Antonina Klefas
|
Rawia RAWI MET Rawicz |
8 |
137 |
17.13 |
19. |
Klaudia Kapturska
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
10 |
130 |
13.00 |
20. |
Otylia Krzewińska
|
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
8 |
123 |
15.38 |
21. |
Nadia Kaczmarek
|
Enea AZS II Poznań |
8 |
123 |
15.38 |
22. |
Maja Andrzejczak
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
10 |
115 |
11.50 |
23. |
Maja Brzostowicz
|
Enea AZS II Poznań |
10 |
114 |
11.40 |
24. |
Julia Misterska
|
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski |
10 |
112 |
11.20 |
25. |
Elżbieta Ziółkowska
|
Flux Medical Dwójka Rogoźno |
10 |
110 |
11.00 |
26. |
Leal Mikołajczyk
|
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski |
9 |
109 |
12.11 |
27. |
Zuzanna Popielas
|
UKS Victoria Plewiska |
8 |
104 |
13.00 |
28. |
Natalia Małecka
|
POMPAX Tęcza Leszno |
9 |
104 |
11.56 |
29. |
Liliana Marat
|
Jet Service Basket Piła |
10 |
100 |
10.00 |
30. |
Matylda Bieżyńska
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
10 |
97 |
9.70 |
31. |
Gabriela Zimnol
|
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
8 |
97 |
12.13 |
32. |
Zuzanna Jankowska
|
MKS Opalenica |
8 |
97 |
12.13 |
33. |
Dominika Waloszek
|
Rawia RAWI MET Rawicz |
8 |
92 |
11.50 |
34. |
Hanna Krowicka
|
UKS Victoria Plewiska |
10 |
92 |
9.20 |
35. |
Hanna Szopka
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
8 |
91 |
11.38 |
36. |
Zofia Perz
|
Basket Team Suchy Las |
8 |
91 |
11.38 |
37. |
Olga Przewoźna
|
MKS Opalenica |
8 |
91 |
11.38 |
38. |
Alicja Rogowy
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
10 |
89 |
8.90 |
39. |
Amelia Jeska
|
Flux Medical Dwójka Rogoźno |
6 |
85 |
14.17 |
40. |
Zofia Grzegorzewska
|
POMPAX Tęcza Leszno |
10 |
85 |
8.50 |
41. |
Zuzanna Wagner
|
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
8 |
85 |
10.63 |
42. |
Lena Nawrot
|
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
9 |
84 |
9.33 |
43. |
Zofia Komasa
|
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
10 |
84 |
8.40 |
44. |
Kinga Stachowiak
|
Basket Grodzisk 2020 |
8 |
83 |
10.38 |
45. |
Hanna Kozielczyk
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
11 |
79 |
7.18 |
46. |
Julia Owczarek
|
Basket Grodzisk 2020 |
6 |
79 |
13.17 |
47. |
Jagoda Szturmińska
|
Flux Medical Dwójka Rogoźno |
10 |
79 |
7.90 |
48. |
Zofia Filoda
|
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
8 |
77 |
9.63 |
49. |
Zofia Tobiszowska
|
UKS Victoria Plewiska |
7 |
77 |
11.00 |
50. |
Iga Lisek
|
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
10 |
76 |
7.60 |
51. |
Natasza Urban
|
Basket Team Suchy Las |
10 |
75 |
7.50 |
52. |
Nina Fellmann
|
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
9 |
74 |
8.22 |
53. |
Zuzanna Aleksandra Błażejczyk
|
Basket Grodzisk 2020 |
6 |
73 |
12.17 |
54. |
Emilia Obst
|
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
7 |
73 |
10.43 |
55. |
Nikola Siwek
|
UKS Victoria Plewiska |
10 |
71 |
7.10 |
56. |
Magdalena Sokolewicz
|
POMPAX Tęcza Leszno |
7 |
69 |
9.86 |
57. |
Julia Trząsalska
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
9 |
66 |
7.33 |
58. |
Nadia Marchlewska
|
Basket Team Suchy Las |
8 |
63 |
7.88 |
59. |
Weronika Wilczyńska
|
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
10 |
62 |
6.20 |
60. |
Amelia Ptak
|
POMPAX Tęcza Leszno |
10 |
61 |
6.10 |
61. |
Maja Mazurczak
|
Enea AZS II Poznań |
10 |
60 |
6.00 |
62. |
Anastazja Świejkowska
|
MUKS Poznań |
5 |
60 |
12.00 |
63. |
Julia Kułaczkowska
|
Rawia RAWI MET Rawicz |
8 |
60 |
7.50 |
64. |
Laura Halicka
|
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
7 |
58 |
8.29 |
65. |
Martyna Wolna
|
MUKS Poznań |
5 |
58 |
11.60 |
66. |
Zuzanna Szpurek
|
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
9 |
57 |
6.33 |
67. |
Aleksandra Kamińska
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
10 |
56 |
5.60 |
68. |
Maria Binkiewicz
|
MKS Opalenica |
8 |
56 |
7.00 |
69. |
Zuzanna Coda
|
Enea AZS II Poznań |
9 |
55 |
6.11 |
70. |
Olga Woźniak
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
10 |
53 |
5.30 |
71. |
Amelia Chmielewska
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
6 |
51 |
8.50 |
72. |
Maria Jacniacka
|
Jet Service Basket Piła |
10 |
51 |
5.10 |
73. |
Amelia Cimińska
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
9 |
50 |
5.56 |
74. |
Lena Besztocha
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
10 |
49 |
4.90 |
75. |
Zuzanna Bury
|
MUKS Poznań |
7 |
48 |
6.86 |
76. |
Blanka Sobkowiak
|
Basket Grodzisk 2020 |
7 |
47 |
6.71 |
77. |
Maja Adamowicz
|
MUKS Poznań |
8 |
47 |
5.88 |
78. |
Natasza Stańko
|
UKS Victoria Plewiska |
5 |
46 |
9.20 |
79. |
Małgorzata Sadłocha
|
MKS Opalenica |
8 |
45 |
5.63 |
80. |
Oliwia Hryniewicz
|
Jet Service Basket Piła |
10 |
45 |
4.50 |
81. |
Alicja Kaysiewicz
|
Basket Team Suchy Las |
10 |
43 |
4.30 |
82. |
Matylda Jęczmionka
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
6 |
43 |
7.17 |
83. |
Aleksandra Pałatyńska
|
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski |
10 |
43 |
4.30 |
84. |
Zofia Derak
|
MKS Opalenica |
8 |
41 |
5.13 |
85. |
Oliwia Gust
|
Flux Medical Dwójka Rogoźno |
10 |
41 |
4.10 |
86. |
Alicja Płóciennik
|
MUKS Poznań |
7 |
41 |
5.86 |
87. |
Maria Sobańska
|
MKS Opalenica |
6 |
39 |
6.50 |
88. |
Martyna Pyssa
|
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
8 |
39 |
4.88 |
89. |
Lena Pruszkowska
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
8 |
39 |
4.88 |
90. |
Alicja Rydzyńska
|
Jet Service Basket Piła |
9 |
39 |
4.33 |
91. |
Maja Komorowska
|
Basket Grodzisk 2020 |
8 |
38 |
4.75 |
92. |
Aleksandra Sadowska
|
Enea AZS II Poznań |
10 |
38 |
3.80 |
93. |
Karolina Cylwik
|
MUKS Poznań |
5 |
37 |
7.40 |
94. |
Klara Muszyńska
|
POMPAX Tęcza Leszno |
9 |
34 |
3.78 |
95. |
Anna Wachowska
|
Enea AZS II Poznań |
5 |
33 |
6.60 |
96. |
Nadia Borowiak
|
Flux Medical Dwójka Rogoźno |
10 |
33 |
3.30 |
97. |
Antonina Błaszczyk
|
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
8 |
33 |
4.13 |
98. |
Kornelia Snella
|
Rawia RAWI MET Rawicz |
8 |
32 |
4.00 |
99. |
Zuzanna Białas
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
8 |
32 |
4.00 |
100. |
Julia Krolczyk
|
Flux Medical Dwójka Rogoźno |
9 |
32 |
3.56 |
101. |
Tatiana Olech
|
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
9 |
31 |
3.44 |
102. |
Maja Kukla
|
Flux Medical Dwójka Rogoźno |
10 |
30 |
3.00 |
103. |
Magdalena Grzelak
|
UKS Victoria Plewiska |
6 |
29 |
4.83 |
104. |
Magdalena Hądzlik
|
Rawia RAWI MET Rawicz |
5 |
28 |
5.60 |
105. |
Aleksandra Paruzel
|
Basket Grodzisk 2020 |
4 |
28 |
7.00 |
106. |
Natalia Iwańczuk
|
UKS Victoria Plewiska |
7 |
27 |
3.86 |
107. |
Agata Ślusarczyk
|
MUKS Poznań |
5 |
27 |
5.40 |
108. |
Wiktoria Sakowska
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
10 |
26 |
2.60 |
109. |
Anna Hypka
|
UKS Victoria Plewiska |
6 |
26 |
4.33 |
110. |
Maja Naja
|
UKS Victoria Plewiska |
10 |
25 |
2.50 |
111. |
Alicja Suska
|
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski |
10 |
24 |
2.40 |
112. |
Vanessa Konwińska
|
Jet Service Basket Piła |
6 |
24 |
4.00 |
113. |
Lena Rynowiecka
|
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
7 |
23 |
3.29 |
114. |
Hanna Zawieja
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
9 |
23 |
2.56 |
115. |
Matylda Gomulak
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
5 |
23 |
4.60 |
116. |
Julia Adamczak
|
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
8 |
23 |
2.88 |
117. |
Roksana Radzio
|
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
10 |
21 |
2.10 |
118. |
Gabriela Błaszczyk
|
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
7 |
21 |
3.00 |
119. |
Joanna Lenartowska
|
Rawia RAWI MET Rawicz |
4 |
21 |
5.25 |
120. |
Marta Jagła
|
Enea AZS II Poznań |
9 |
20 |
2.22 |
121. |
Lena Stróżyńska
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
5 |
19 |
3.80 |
122. |
Oliwia Piszczoła
|
Enea AZS II Poznań |
6 |
19 |
3.17 |
123. |
Klaudia Żurawska
|
Flux Medical Dwójka Rogoźno |
5 |
18 |
3.60 |
124. |
Gabriela Ignac
|
Flux Medical Dwójka Rogoźno |
5 |
18 |
3.60 |
125. |
Emilia Jabłońska
|
Jet Service Basket Piła |
10 |
18 |
1.80 |
126. |
Alicja Studnicka
|
UKS Victoria Plewiska |
6 |
17 |
2.83 |
127. |
Karolina Koczorowska
|
MUKS Poznań |
4 |
17 |
4.25 |
128. |
Zuzanna Zwolińska
|
Flux Medical Dwójka Rogoźno |
8 |
17 |
2.13 |
129. |
Estera Drożyńska
|
UKS Victoria Plewiska |
7 |
16 |
2.29 |
130. |
Liliana Pawołek
|
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
7 |
16 |
2.29 |
131. |
Nadia Kałowska
|
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski |
9 |
15 |
1.67 |
132. |
Aleksandra Pakulska
|
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
7 |
15 |
2.14 |
133. |
Emilia Borek
|
MKS Opalenica |
7 |
15 |
2.14 |
134. |
Magdalena Grobela
|
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
7 |
15 |
2.14 |
135. |
Dobromiła Drygas
|
Basket Team Suchy Las |
8 |
14 |
1.75 |
136. |
Marta Domańska
|
MUKS Poznań |
4 |
14 |
3.50 |
137. |
Nadia Szewczak
|
Flux Medical Dwójka Rogoźno |
9 |
14 |
1.56 |
138. |
Emilia Nowicka
|
POMPAX Tęcza Leszno |
6 |
14 |
2.33 |
139. |
Liliana Drożyńska
|
UKS Victoria Plewiska |
8 |
13 |
1.63 |
140. |
Zofia Urban
|
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
9 |
12 |
1.33 |
141. |
Zofia Pietrzak
|
Enea AZS II Poznań |
5 |
12 |
2.40 |
142. |
Amelia Owczarek
|
Basket Grodzisk 2020 |
7 |
12 |
1.71 |
143. |
Adrianna Hejna
|
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
9 |
12 |
1.33 |
144. |
Julia Burzewska
|
Jet Service Basket Piła |
9 |
12 |
1.33 |
145. |
Hanna Żurawka
|
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
7 |
12 |
1.71 |
146. |
Alicja Zawieja
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
8 |
11 |
1.38 |
147. |
Hanna Szymańska
|
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
8 |
10 |
1.25 |
148. |
Alicja Mioduszewska
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
9 |
10 |
1.11 |
149. |
Maja Matuszek
|
Basket Team Suchy Las |
8 |
10 |
1.25 |
150. |
Zuzanna Skręta
|
Jet Service Basket Piła |
10 |
10 |
1.00 |
151. |
Kamila Koroluk
|
Flux Medical Dwójka Rogoźno |
5 |
10 |
2.00 |
152. |
Zuzanna Franczak
|
Basket Team Suchy Las |
10 |
10 |
1.00 |
153. |
Nadia Kapała
|
Rawia RAWI MET Rawicz |
6 |
9 |
1.50 |
154. |
Zuzanna Gromek
|
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
8 |
9 |
1.13 |
155. |
Jagoda Kaczmarek
|
Basket Grodzisk 2020 |
7 |
8 |
1.14 |
156. |
Julia Szocik
|
POMPAX Tęcza Leszno |
6 |
8 |
1.33 |
157. |
Patrycja Krzyżanek
|
Basket Grodzisk 2020 |
7 |
8 |
1.14 |
158. |
Julia Mielcarek
|
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
9 |
8 |
0.89 |
159. |
Adrianna Jakubowska
|
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
7 |
8 |
1.14 |
160. |
Anna Derak
|
MKS Opalenica |
6 |
7 |
1.17 |
161. |
Aleksandra Kałek
|
Basket Team Suchy Las |
5 |
7 |
1.40 |
162. |
Kalina Jechorek
|
MUKS Poznań |
4 |
6 |
1.50 |
163. |
Dominika Antkowiak
|
POMPAX Tęcza Leszno |
7 |
6 |
0.86 |
164. |
Gabriela Szczepańska
|
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski |
7 |
6 |
0.86 |
165. |
Paula Pacześna
|
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
5 |
6 |
1.20 |
166. |
Zuzanna Bartkowiak
|
MUKS Poznań |
5 |
6 |
1.20 |
167. |
Maria Chmielina
|
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
7 |
5 |
0.71 |
168. |
Julia Osak
|
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
8 |
5 |
0.63 |
169. |
Patrycja Nerkowska
|
Flux Medical Dwójka Rogoźno |
9 |
5 |
0.56 |
170. |
Maja Ratajczak
|
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
6 |
5 |
0.83 |
171. |
Klaudia Wagner
|
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
7 |
4 |
0.57 |
172. |
Daria Wittke
|
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
4 |
4 |
1.00 |
173. |
Marianna Troszczyńska
|
MKS Opalenica |
4 |
4 |
1.00 |
174. |
Sonia Kujawska
|
Basket Team Suchy Las |
7 |
4 |
0.57 |
175. |
Maja Nadolna
|
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
8 |
4 |
0.50 |
176. |
Sandra Tatarek
|
Rawia RAWI MET Rawicz |
5 |
4 |
0.80 |
177. |
Gabriela Kruszlewska
|
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
6 |
4 |
0.67 |
178. |
Natalia Gic
|
Lider BIOFARM II Swarzędz, Lider BIOFARM Swarzędz |
7 |
4 |
0.57 |
179. |
Kornelia Kowala
|
Basket Grodzisk 2020 |
6 |
4 |
0.67 |
180. |
Oliwia Flisiewicz
|
Basket Grodzisk 2020 |
8 |
4 |
0.50 |
181. |
Paulina Stachowiak
|
Basket Grodzisk 2020 |
6 |
4 |
0.67 |
182. |
Zuzanna Gronowska
|
Jet Service Basket Piła |
7 |
4 |
0.57 |
183. |
Maja Laskowska
|
MKS Opalenica |
5 |
4 |
0.80 |
184. |
Lena Promińska
|
MUKS Poznań |
5 |
3 |
0.60 |
185. |
Oliwia Nowak
|
MKS Opalenica |
5 |
2 |
0.40 |
186. |
Zofia Jankowska
|
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
10 |
2 |
0.20 |
187. |
Lena KASZYŃSKA
|
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
5 |
2 |
0.40 |
188. |
Daria Krause
|
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
6 |
2 |
0.33 |
189. |
Mariola Fryc
|
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
10 |
2 |
0.20 |
190. |
Nicole Sudzik
|
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
9 |
2 |
0.22 |
191. |
Natalia Dymek
|
Basket Team Suchy Las |
9 |
2 |
0.22 |
192. |
Adriana Strzelecka
|
Basket Team Suchy Las |
6 |
2 |
0.33 |
193. |
Julia Kuten
|
Enea AZS II Poznań |
6 |
2 |
0.33 |
194. |
Zofia Czerwińska
|
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
6 |
1 |
0.17 |
195. |
Hanna Ślaska
|
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
6 |
1 |
0.17 |
196. |
Zuzanna Andraszyk
|
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
5 |
0 |
0.00 |
197. |
Aleksandra Miazga
|
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
5 |
0 |
0.00 |
198. |
Nikola Jeziorek
|
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski |
5 |
0 |
0.00 |
199. |
Antonina Fierek
|
Basket Team Suchy Las |
6 |
0 |
0.00 |