ROZGRYWKI:
Bartkowiak Zofia IMOPEKSIS Golnica Ryczywół
Bartkowiak Zuzanna MUKS Poznań
Besztocha Lena Lider BIOFARM II Swarzędz
Białas Zuzanna Lider BIOFARM II Swarzędz
Bieżyńska Matylda Lider BIOFARM Swarzędz
Binkiewicz Maria MKS Opalenica
Bizan Eliza UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Błaszczyk Antonina Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Błaszczyk Gabriela Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Błażejczyk Zuzanna Aleksandra Basket Grodzisk 2020
Bonisławska Wiktoria Bycza Akademia SP2 Gniezno
Borowiak Nadia Flux Medical Dwójka Rogoźno
Brzostowicz Maja Enea AZS Poznań
Budych Wiktoria UKS Victoria Plewiska
Ceglarek Iga Rawia RAWI MET Rawicz
Chałupniczak Iga UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Chemerys Diana UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Chłopicka Marcelina Bycza Akademia SP2 Gniezno
Chmielewska Amelia Lider BIOFARM II Swarzędz
Chmielewska Laura Lider BIOFARM Swarzędz
Chmielina Maria UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Chmura Lena POMPAX Tęcza Leszno
Cierniak Violetta POMPAX Tęcza Leszno
Fellmann Nina Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Fierek Antonina Basket Team Suchy Las
Filoda Iga IMOPEKSIS Golnica Ryczywół
Filoda Zofia IMOPEKSIS Golnica Ryczywół
Flieger Nadia Basket Grodzisk 2020
Flisiewicz Oliwia Basket Grodzisk 2020
Florczyk Paulina UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Franckowiak Antonina POMPAX Tęcza Leszno
Gajda Nadia UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Gembiak Martyna Enea AZS Poznań
Gic Natalia Lider BIOFARM II Swarzędz
GOMÓŁKA Blanka UKS Victoria Plewiska
Gomulak Matylda Lider BIOFARM Swarzędz
Gościniak Amelia POMPAX Tęcza Leszno
Górniak Lena POMPAX Tęcza Leszno
Grobela Alicja Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Grobela Magdalena Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Gromek Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Gronowska Zuzanna Jet Service Basket Piła
Grzanka Izabela Enea AZS Poznań
Grzegorzewska Zofia POMPAX Tęcza Leszno
Grzelak Magdalena UKS Victoria Plewiska
Grzeszczak Natasza Bycza Akademia SP2 Gniezno
Grzybek Gabriela Enea AZS Poznań
Jabłońska Emilia Jet Service Basket Piła
Jackowska Olga Rawia RAWI MET Rawicz
Jacniacka Maria Jet Service Basket Piła
Jakubowska Adrianna Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Jankowiak Monika Rawia RAWI MET Rawicz
Jankowska Zofia IMOPEKSIS Golnica Ryczywół
Jankowska Zuzanna MKS Opalenica
Jarczyńska Wiwiana UKS Victoria Plewiska
Jeska Amelia Flux Medical Dwójka Rogoźno
Jeziorek Nikola UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Kaczmarek Jagoda Basket Grodzisk 2020
Kaczmarek Nadia Enea AZS Poznań
Kaczmarska Aleksandra Enea AZS Poznań
Kałek Aleksandra Basket Team Suchy Las
Kałowska Nadia UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Kamińska Aleksandra Lider BIOFARM Swarzędz
Kapała Nadia Rawia RAWI MET Rawicz
Kapitan Oliwia UKS Victoria Plewiska
Kapitańczyk Barbara UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Kapturska Klaudia Lider BIOFARM II Swarzędz
KASZYŃSKA Lena Bycza Akademia SP2 Gniezno
Kaysiewicz Alicja Basket Team Suchy Las
Kazimirek Sarah Basket Team Suchy Las
Kępska Matylda Lider BIOFARM II Swarzędz
Klecha Amelia POMPAX Tęcza Leszno
Klefas Antonina Rawia RAWI MET Rawicz
Klich Wiktoria Bycza Akademia SP2 Gniezno
Klimczak Bianka UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Koczorowska Karolina MUKS Poznań
Kokot Natasza POMPAX Tęcza Leszno
Komasa Zofia IMOPEKSIS Golnica Ryczywół
Komorowska Maja Basket Grodzisk 2020
Konwińska Vanessa Jet Service Basket Piła
Kończewska Maja UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Koroluk Kamila Flux Medical Dwójka Rogoźno
Koszałka Blanka POMPAX Tęcza Leszno
Kowala Kornelia Basket Grodzisk 2020
Kozielczyk Hanna Lider BIOFARM Swarzędz
Krajewska Lena Basket Team Suchy Las
Krause Daria Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Krawczyk Zofia UKS Victoria Plewiska
Krolczyk Julia Flux Medical Dwójka Rogoźno
Krowicka Hanna UKS Victoria Plewiska
Kruszlewska Gabriela Bycza Akademia SP2 Gniezno
Krystek Aleksandra Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Krzewińska Otylia Bycza Akademia SP2 Gniezno
Krzyżanek Patrycja Basket Grodzisk 2020
Kubacha Aleksandra MUKS Poznań
Kucharska Gabriela UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Kujawa Maja POMPAX Tęcza Leszno
Kujawska Sonia Basket Team Suchy Las
Kukla Maja Flux Medical Dwójka Rogoźno
Kułaczkowska Julia Rawia RAWI MET Rawicz
Kupińska Gabriela MKS Opalenica
Kurkowiak Hanna POMPAX Tęcza Leszno
Majewska Roxana Enea AZS Poznań
Maliauskaya Maryia Enea AZS Poznań
Małecka Natalia POMPAX Tęcza Leszno
Mania Julia POMPAX Tęcza Leszno
Marat Liliana Jet Service Basket Piła
Marchlewska Nadia Basket Team Suchy Las
Matuszek Maja Basket Team Suchy Las
Matuszewska Lena POMPAX Tęcza Leszno
Mazurczak Maja Enea AZS Poznań
Mejza Oliwia Bycza Akademia SP2 Gniezno
Miazga Aleksandra UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Michalak Nadia Lider BIOFARM Swarzędz
Michalczak Inga Basket Grodzisk 2020
Mielcarek Julia UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Miętek Kalina Jet Service Basket Piła
Mikołajczak Zuzanna MUKS Poznań
Mikołajczyk Leal UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Mikołajczyk Zofia Rawia RAWI MET Rawicz
Mikszta Martyna POMPAX Tęcza Leszno
Mioduszewska Alicja Lider BIOFARM Swarzędz
Misterska Julia UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Morkowska Julia Jet Service Basket Piła
Mucha Malwina Rawia RAWI MET Rawicz
Nadolna Maja IMOPEKSIS Golnica Ryczywół
Naja Maja UKS Victoria Plewiska
Nawrot Lena UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Nerkowska Patrycja Flux Medical Dwójka Rogoźno
Nitschke Iga Bycza Akademia SP2 Gniezno
Noculak Pola UKS Piątka Ostrów Wlkp.
NOWACZYK Wiktoria Bycza Akademia SP2 Gniezno
Nowak Agata UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Nowak Aleksandra Basket Grodzisk 2020
Nowak Milena UKS Victoria Plewiska
Pacześna Paula Bycza Akademia SP2 Gniezno
Pakulska Aleksandra Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Pałatyńska Aleksandra UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Paruzel Aleksandra Basket Grodzisk 2020
Pawołek Liliana Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Perz Zofia Basket Team Suchy Las
Pękalska Gabriela Enea AZS Poznań
Picz Melanie POMPAX Tęcza Leszno
Pieczyńska Antonina Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Pieńkowska Barbara MUKS Poznań
Pietrzak Zofia Enea AZS Poznań
Piszczoła Oliwia Enea AZS Poznań
Płóciennik Zuzanna UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Popielas Zuzanna UKS Victoria Plewiska
Pownug Amelia Jet Service Basket Piła
Pruszkowska Lena Lider BIOFARM II Swarzędz
PRZYBYLSKA Julia UKS Victoria Plewiska
Ptak Amelia POMPAX Tęcza Leszno
Puslecka Oliwia POMPAX Tęcza Leszno
Pużanowska Kinga Enea AZS Poznań
Sadłocha Małgorzata MKS Opalenica
Sadowska Aleksandra Enea AZS Poznań
Sakowska Wiktoria Lider BIOFARM Swarzędz
Schimber Zoja POMPAX Tęcza Leszno
Siwek Nikola UKS Victoria Plewiska
Skopińska Julia POMPAX Tęcza Leszno
Skręta Zuzanna Jet Service Basket Piła
Skrzypczak Zuzanna POMPAX Tęcza Leszno
Snella Kornelia Rawia RAWI MET Rawicz
Sobkowiak Blanka Basket Grodzisk 2020
Sokolewicz Magdalena POMPAX Tęcza Leszno
Sokołowska Zofia POMPAX Tęcza Leszno
SROKA Bogna UKS Victoria Plewiska
Stachowiak Kinga Basket Grodzisk 2020
Stachowiak Paulina Basket Grodzisk 2020
Stańko Natasza UKS Victoria Plewiska
STEFANIAK Julia UKS Victoria Plewiska
Stefanowicz Monika Enea AZS Poznań
Stróżyńska Lena Lider BIOFARM II Swarzędz
Strzelecka Adriana Basket Team Suchy Las
Studnicka Alicja UKS Victoria Plewiska
Sudzik Nicole IMOPEKSIS Golnica Ryczywół
Suska Alicja UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Szafraniak Julia POMPAX Tęcza Leszno
Szczepańska Gabriela UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Szewczak Nadia Flux Medical Dwójka Rogoźno
Szocik Julia POMPAX Tęcza Leszno
Szopka Hanna Lider BIOFARM II Swarzędz
Szpurek Zuzanna IMOPEKSIS Golnica Ryczywół
Szturmińska Jagoda Flux Medical Dwójka Rogoźno
Wachowska Anna Enea AZS Poznań
Wachowska Weronika MUKS Poznań
Wagner Klaudia Bycza Akademia SP2 Gniezno
Wagner Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Waloszek Dominika Rawia RAWI MET Rawicz
Wasielewska Amelia UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Wesołowska Izabela Enea AZS Poznań
Węderlich Nadia POMPAX Tęcza Leszno
Wilczkowiak Maja POMPAX Tęcza Leszno
Wilczyńska Weronika UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Witkowska Nina Basket Team Suchy Las
Wittke Daria Bycza Akademia SP2 Gniezno
Własny Pola Lider BIOFARM Swarzędz
Wojciechowska Gaja MKS Opalenica
Wojnicka Marta Jet Service Basket Piła
Zawieja Alicja Lider BIOFARM II Swarzędz
Zawieja Hanna Lider BIOFARM II Swarzędz
Ziatyk Matylda Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin
Ziętkowska Lena Enea AZS Poznań
Zimnol Gabriela Bycza Akademia SP2 Gniezno
Ziółkowska Elżbieta Flux Medical Dwójka Rogoźno