ROZGRYWKI:
Banasiak Maksymilian Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wielkopolski
Bartkowiak Piotr Enea Basket Poznań
Bieganek Dominik Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wielkopolski
Bluj Bartosz PGE Spójnia Stargard
Błoch Jan Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań
Bryła Mateusz PGE Spójnia Stargard
Buczkowski Szymon Enea Basket Poznań
Budny Mikołaj Basket Team Suchy Las
Buława Patryk Enea Basket Poznań
Burczak Jakub MKKS Żak Koszalin
Kajak Marcel Enea Basket Poznań
Kalisz Jakub MKKS Żak Koszalin
Kamieniarz Aleksander MKKS Żak Koszalin
Karasiński Mikołaj Basket Team Suchy Las
Karolak Igor Basket Team Suchy Las
Kasprowiak Filip MKKS Żak Koszalin
Kaspruk Sebastian PGE Spójnia Stargard
Kawiak Szymon Enea Basket Poznań
Kępski Jakub Enea Basket Poznań
Khrulov Bohdan Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań
Kluj Jonasz Enea Basket Poznań
Kołodziej Antoni PGE Spójnia Stargard
Kołodziński Jakub Enea Basket Poznań
Kołpak Tymon Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wielkopolski
Komisarek Dawid Enea Basket Poznań
Kowalczuk Szymon MKKS Żak Koszalin
Kowalewski Bartosz MKKS Żak Koszalin
Kowalewski Franciszek Enea Basket Poznań
Krajewski Igor Enea Basket Poznań
Krawczyk Fabian PGE Spójnia Stargard
Krawieczyński Michał PGE Spójnia Stargard
Pampuch Alex Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań
Pankiewicz Wiktor PGE Spójnia Stargard
Paprocki Filip MKKS Żak Koszalin
Pastusiak Stanisław MKKS Żak Koszalin
Pawlicki Remigiusz Enea Basket Poznań
Pawlikowski Adam Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań
Piechocki Wojciech Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań
Pływaczyk Tomasz Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wielkopolski
Połomski Artur Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań
Radziewicz Maciej Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań
Ragaman Oskar Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań
Ratajczyk Michał Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wielkopolski
Rosiński Szymon MKKS Żak Koszalin
Roszak Jakub Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań
Roszczka Mateusz Enea Basket Poznań
Roszczyk Nikodem Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wielkopolski
Rotter Maksymilian PGE Spójnia Stargard
Rozpędowski Krzysztof Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wielkopolski
Saleta Marcin Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań
Siergiej Cezary PGE Spójnia Stargard
Sikora Maksymilian Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wielkopolski
Skowroński Stanisław Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań
Smektała Aleksander Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wielkopolski
Sobczyński Konstanty Basket Team Suchy Las
Sokołowski Błażej PGE Spójnia Stargard
Stachowiak Daniel PGE Spójnia Stargard
Stawik Filip Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wielkopolski
Szczęsny Piotr Basket Team Suchy Las
Szlachetka Borys Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wielkopolski
Szpakowski Rafał Enea Basket Poznań
Szydlik Oskar Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań
Szygenda Kacper Basket Team Suchy Las
Wagner Szymon Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań
Waniak Antoni Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wielkopolski
Wierny Igor Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wielkopolski
Wiśniewski Łukasz MKKS Żak Koszalin
Wiśniewski Paweł Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań
Wojciechowski Przemysław MKKS Żak Koszalin
Wojdak Jakub PGE Spójnia Stargard
Wojtkowiak Nikodem Enea Basket Poznań