ROZGRYWKI:
Sezon | Liga | Drużyna | Hala | Adres | Miasto | Dzień tygodnia | Godzina | Czy preferowana | Certyfikat | Zdjęcie |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | U12K | Basket Team Suchy Las | Hala Sportowa Gminnego Ośrodku Sportu w Suchym Lesie | ul. Szkolna 20 | Suchy Las | --- | TAK | Pokaż certyfikat | --- | |
2023/2024 | U12K | Rawia SYSTECH Rawicz | HALA SPORTOWA SP4 W RAWICZU | ul. Broniewskiego 5 | Rawicz | --- | NIE | Pokaż certyfikat | --- | |
2023/2024 | U12K | Rawia SYSTECH Rawicz | HALA SPORTOWA "KOLEJARZA" | ul. Kopernika 9 | Rawicz | --- | NIE | Pokaż certyfikat | --- | |
2023/2024 | U12K | Rawia SYSTECH Rawicz | SALA SPORTOWA W PAKOSŁAWIU | ul. Parkowa 15 | Pakosław | --- | NIE | Pokaż certyfikat | --- | |
2023/2024 | U12K | POMPAX Tęcza SP12 Leszno | Hala SP 12 Leszno | ul. Rumuńska 6 | Leszno | --- | NIE | Pokaż certyfikat | --- | |
2023/2024 | U12K | RAWIA BWEKO II | HALA SPORTOWA "KOLEJARZA" | ul. Kopernika 9 | Rawicz | --- | NIE | Pokaż certyfikat | --- | |
2023/2024 | U12K | RAWIA BWEKO II | HALA SPORTOWA SP4 W RAWICZU | ul. Broniewskiego 5 | Rawicz | --- | NIE | Pokaż certyfikat | --- | |
2023/2024 | U12K | RAWIA BWEKO II | SALA SPORTOWA W PAKOSŁAWIU | ul. Parkowa 15 | Pakosław | --- | NIE | Pokaż certyfikat | --- | |
2023/2024 | U12K | BAS SP2 Gniezno | Szkoła Podstawowa nr2 | Ks.Prym. Łubieńskiego 7 | Gniezno | --- | NIE | Pokaż certyfikat | --- | |
2023/2024 | U12K | UKS Olimpijczyk | Sp Nr 1 | Ul. Partyzancka 15 | Ostrów Wlkp. | --- | NIE | Pokaż certyfikat | --- | |
2023/2024 | U12K | UKS Piątka Ostrów Wlkp. | Sala Sportowa Sp 5 Ostrów Wlkp | Ul. Grabowska 1-3 | Ostrów Wielkopolski | --- | NIE | Pokaż certyfikat | --- | |
2023/2024 | U12K | BG2020K | Hala Sp4 | Środkowa 56 | Grodzisk Wielkopolski | --- | TAK | Pokaż certyfikat | --- | |
2023/2024 | U12K | Korona Zakrzewo | SP Dąbrowa | ul. Szkolna 41 | Dąbrowa | --- | NIE | Pokaż certyfikat | --- | |
2023/2024 | U12K | Korona Zakrzewo | Hala - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dopiewie | Łąkowa 2a | Dopiewo | --- | NIE | Pokaż certyfikat | --- | |
2023/2024 | U12K | Korona Zakrzewo | Hala GOSiR w Dopiewie | ul. Polna 1a | Dopiewo | --- | NIE | Pokaż certyfikat | --- | |
2023/2024 | U12K | POMPAX Tęcza Leszno | Hala SP 12 Leszno | ul. Rumuńska 6 | Leszno | --- | NIE | Pokaż certyfikat | --- | |
2023/2024 | U12K | OKSIR WITKOWO | Witkowo | Czerniejewska 14 | Witkowo | --- | NIE | Pokaż certyfikat | --- | |
2023/2024 | U12K | MUKS Kórnik | SP19 | os. Oświecenia 1 | Poznań | --- | NIE | Pokaż certyfikat | --- | |
2023/2024 | U12K | MUKS Poznań | SP19 | os. Oświecenia 1 | Poznań | --- | NIE | Pokaż certyfikat | --- | |
2023/2024 | U12K | KK Rycerze Rydzyna | Środowiskowa Hala Sportowa w Rydzyna | ul. Jana Kazimierza 1 | Rydzyna | --- | NIE | Pokaż certyfikat | --- | |
2023/2024 | U12K | IMOPEKSIS Golnica Ryczywół | Hala Widowiskowo-Sportowa | Szkolna 1A | Ryczywół | --- | NIE | Pokaż certyfikat | --- | |
2023/2024 | U12K | Enea AZS Poznań | Sala sportowa przy SP nr 65 | os.Kosmonautów 111 | Poznań | --- | NIE | Pokaż certyfikat | --- | |
2023/2024 | U12K | KUSY Szczecin | SP16 | Chobolańska 20 | Szczecin | Niedziela | NIE | Pokaż certyfikat | --- | |
2023/2024 | U12K | MKS MOS Konin | MOSiR Konin | ul. Dworcowa 2A | Konin | --- | NIE | Pokaż certyfikat | --- | |
2023/2024 | U12K | UKS Victoria Plewiska | Szkoła Podstawowa Nr 2 | ul. Strażewicza 1 | Plewiska | --- | NIE | Pokaż certyfikat | --- | |
2023/2024 | U12K | MKS Opalenica | Grodziska Hala Sportowa | Żwirki i Wigury 1 | Grodzisk Wielkopolski | --- | NIE | Pokaż certyfikat | --- | |
2023/2024 | U12K | Tribecco Dwójka Rogoźno | ZSA | Kościuszki 41 | Rogoźno | --- | NIE | Pokaż certyfikat | --- | |
2023/2024 | U12K | Kaspro Ostrów Wlkp. | Szkoła Podstawowa SO "EDUKATOR" | Tuwima 12 | Ostrów Wielkopolski | Niedziela | NIE | Pokaż certyfikat | --- | |
2023/2024 | U12K | Lider BIOFARM Swarzędz | Hala SCSiR | ul. Św. Marcin 1 | Swarzędz | Niedziela | NIE | Pokaż certyfikat | --- | |
2023/2024 | U12K | Lider BIOFARM Swarzędz | Hala SCSiR | ul. Św. Marcin 1 | Swarzędz | Niedziela | NIE | Pokaż certyfikat | --- | |
2023/2024 | U12K | Lider BIOFARM Swarzędz | SP2 Swarzędz | ul. Polna 21 | Swarzędz | Niedziela | TAK | Pokaż certyfikat | --- | |
2023/2024 | U12K | POMPAX Tęcza Leszno | Hala Sportowa w Lesznie-Zaborowie | ul. Henrykowska 1 | Leszno | Niedziela | NIE | Pokaż certyfikat | --- | |
2023/2024 | U12K | Dream Team Nowy Tomyśl | PCS | Osiedle Północ 37 | Nowy Tomyśl | Niedziela | NIE | Pokaż certyfikat | --- | |
2023/2024 | U12K | MKS Opalenica | PCS | Osiedle Północ 37 | Nowy Tomyśl | Niedziela | NIE | Pokaż certyfikat | --- | |
2023/2024 | U12K | POMPAX Tęcza SP12 Leszno | Hala Sportowa w Lesznie-Zaborowie | ul. Henrykowska 1 | Leszno | --- | NIE | Pokaż certyfikat | --- | |
2023/2024 | U12K | MUKS Kórnik | KCRiS „OAZA” | ul. Krasickiego 1 | Kórnik | Niedziela | NIE | Pokaż certyfikat | --- | |
2023/2024 | U12K | MUKS Poznań | KCRiS „OAZA” | ul. Krasickiego 1 | Kórnik | Niedziela | NIE | Pokaż certyfikat | --- | |
2023/2024 | U12K | MUKS Poznań | Szkoła Podstawowa nr 18 | os. Armii Krajowej | Poznań | --- | NIE | Pokaż certyfikat | --- |