ROZGRYWKI:
Bachanek Natalia MKS MOS Konin
Bachórz Liliana Enea AZS Poznań
Badyna Amelia Bycza Akademia SP2 Gniezno
Balcerowiak Antonina IMOPEKSIS Golnica Ryczywół
Bandurska Julia Enea AZS Poznań
BANECKA Zofia UKS Victoria Plewiska
Bartkowiak Oliwia KK Rycerze Rydzyna
Bartkowiak Zuzanna MUKS Poznań
Baumann Lena Basket Grodzisk 2020
Bąkowska Amelia Bycza Akademia SP2 Gniezno
Bela Dominika Lider BIOFARM Swarzędz
Białczyk Maja Bycza Akademia SP2 Gniezno
Biegańska Dominika Korona Zakrzewo
BIEGAŃSKA PAULINA OKSIR WITKOWO
Binkiewicz Barbara MKS Opalenica
Bizan Eliza UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Błaszak Laura Bycza Akademia SP2 Gniezno
Bosacka Zuzanna Basket Grodzisk 2020
Bresińska Emilia Lider BIOFARM Swarzędz
Brzezińska Antonina MUKS Poznań
Brzozowska Maria Korona Zakrzewo
BUDNIAK Zofia UKS Victoria Plewiska
Budzyńska Magdalena Lider BIOFARM Swarzędz
Bujanowska Maja Bycza Akademia SP2 Gniezno
Ceglarek Iga Rawia SYSTECH Rawicz
Cegła Julia UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Cepa Aniela KK Rycerze Rydzyna
Cepa Gabriela KK Rycerze Rydzyna
Chłopicka Marcelina Bycza Akademia SP2 Gniezno
Chmielewska Amelia Lider BIOFARM Swarzędz
Chmura Zofia POMPAX Tęcza Leszno
Chojnacka Maja Enea AZS Poznań
Cholewa Lena UKS Piątka Ostrów Wlkp.
CHWAŁA Zuzanna UKS Victoria Plewiska
Ciesielska Julia Basket Grodzisk 2020
CWOJDZIŃSKA Alicja UKS Victoria Plewiska
Czaińska Oliwia UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski
Czerniejewicz Lena Enea AZS Poznań
DANIELEWICZ Iga UKS Victoria Plewiska
Derda Michalina Basket Team Suchy Las
Derdak Julia IMOPEKSIS Golnica Ryczywół
Dietrich Helena IMOPEKSIS Golnica Ryczywół
Diks Weronika Tribecco Dwójka Rogoźno
DOLATA Zofia UKS Victoria Plewiska
DOMANIECKA Iga UKS Victoria Plewiska
Drabowicz Lena Lider BIOFARM Swarzędz
Dudzińska Izabela Tribecco Dwójka Rogoźno
Dworczak Martyna Korona Zakrzewo
Gadzińska Nadia Bycza Akademia SP2 Gniezno
Gajowa Katarzyna Rawia SYSTECH Rawicz
Gawełek Hanna UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Gawron Gabriela UKS Victoria Plewiska
Gąsiorek Liwia Lider BIOFARM Swarzędz
Gilarska Alicja Korona Zakrzewo
Ginter Kinga Basket Grodzisk 2020
Golik Ada Lider BIOFARM Swarzędz
Górecka Rozalia Basket Grodzisk 2020
Górka Blanka IMOPEKSIS Golnica Ryczywół
Górna Liliana POMPAX Tęcza SP12 Leszno
Górska Hanna UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Grablewska Maria UKS Dream Team Nowy Tomyśl
Graja Juliana UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Grajnert Katarzyna POMPAX Tęcza SP12 Leszno
Grzech Anita IMOPEKSIS Golnica Ryczywół
Grzegorowska Nikola UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Grzegorzewska Rozalia KK Rycerze Rydzyna
Grześkowiak Pola Basket Grodzisk 2020
Grzęda Milena UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski
Guenther-Hała Jagoda Lider BIOFARM Swarzędz
Janeczkowska Julia UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski
Jankowiak Monika Rawia SYSTECH Rawicz
Jankowiak Wiktoria Lider BIOFARM Swarzędz
Jankowska Aleksandra UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski
Jankowska Laura KK Rycerze Rydzyna
Janowska Violetta Tribecco Dwójka Rogoźno
Januchowska Amelia Tribecco Dwójka Rogoźno
Jarczewska Blanka RAWIA BWEKO II RAWICZ
Jarosik Hanna UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski
Jasińska Zuzanna KK Rycerze Rydzyna
Jaszka Nadia UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski
Jaszkiewicz Maja Lider BIOFARM Swarzędz
Jaśkiewicz Julia IMOPEKSIS Golnica Ryczywół
Jędryczka Wiktoria RAWIA BWEKO II RAWICZ
Jędryczka Wiktoria Rawia SYSTECH Rawicz
Jędrzejczak Aleksandra POMPAX Tęcza Leszno
Kaczmarek Gabriela Basket Grodzisk 2020
KACZMAREK Hanna UKS Victoria Plewiska
Kałek Patrycja Basket Grodzisk 2020
Kamińska Zuzanna Tribecco Dwójka Rogoźno
Kamińska-Krajka Zofia Bycza Akademia SP2 Gniezno
Karczowska Jagoda Basket Team Suchy Las
Karwowska Olga Bycza Akademia SP2 Gniezno
Kasperczak Edyta MKS Opalenica
Kaznovska Karolina Basket Grodzisk 2020
KAŹMIERCZAK WERONIKA OKSIR WITKOWO
Kaźmierczak Zofia UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Kempa Maja POMPAX Tęcza Leszno
Kędzierska Daria MKS MOS Konin
Klich Wiktoria Bycza Akademia SP2 Gniezno
Klimczak Maja Magdalena Basket Grodzisk 2020
Klusak Dorota UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Kłos Magdalena IMOPEKSIS Golnica Ryczywół
Kłos Wiktoria IMOPEKSIS Golnica Ryczywół
Knop Laura UKS Dream Team Nowy Tomyśl
Kolesnyk Veronika UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Kołacka Maria Basket Team Suchy Las
Kołdyk Natalia Tribecco Dwójka Rogoźno
Kopij Oliwia Rawia SYSTECH Rawicz
KORCZYŃSKA Wiktoria UKS Victoria Plewiska
Kornosz Antonina UKS Dream Team Nowy Tomyśl
Kostecka Natalia Rawia SYSTECH Rawicz
Kotas Antonina Korona Zakrzewo
Kowalska Joanna Enea AZS Poznań
Kowalska Kaja KK Rycerze Rydzyna
Kowalska Lena Tribecco Dwójka Rogoźno
Kowalska Nikola Basket Team Suchy Las
Kozłowska Hanna Basket Team Suchy Las
Krawczyk Zofia UKS Victoria Plewiska
Krygowska Zofia IMOPEKSIS Golnica Ryczywół
Kryśkiewicz Anna Lider BIOFARM Swarzędz
Krzewińska Rozalia Bycza Akademia SP2 Gniezno
KRZYŻANEK Katarzyna UKS Victoria Plewiska
Książkiewicz Laura Enea AZS Poznań
Kubiak Urszula Lider BIOFARM Swarzędz
KUBIAK Zofia UKS Victoria Plewiska
Kuchta Agata UKS Dream Team Nowy Tomyśl
KUDELSKA Marcelina UKS Victoria Plewiska
Kuleczka Zuzanna Bycza Akademia SP2 Gniezno
Kupińska Gabriela MKS Opalenica
Kuźdub Aleksandra UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Majchrzak Wiktoria KK Rycerze Rydzyna
Majewska Maria RAWIA BWEKO II RAWICZ
Makowska Nina Lider BIOFARM Swarzędz
Makowska Olga Lider BIOFARM Swarzędz
MAKSYMENKO Varvara UKS Victoria Plewiska
Malecha Jagoda UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Małecka Dominika Rawia SYSTECH Rawicz
Mantaj Aleksandra Basket Team Suchy Las
Mańkowska Kiara IMOPEKSIS Golnica Ryczywół
Marciniak Nikola UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Marcinkowska Agata Bycza Akademia SP2 Gniezno
Maruwka Tamara Rawia SYSTECH Rawicz
MAŚLANA Helena UKS Victoria Plewiska
MATCZAK ANASTAZJA OKSIR WITKOWO
Matelska Maria KK Rycerze Rydzyna
Matuszczak Alicja UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Matuszczak Maja RAWIA BWEKO II RAWICZ
Matysiak Amelia Basket Grodzisk 2020
Menet Martyna UKS Dream Team Nowy Tomyśl
Mensfeld Agata Korona Zakrzewo
Miazga Magdalena UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Michalak Nikola RAWIA BWEKO II RAWICZ
Michalak Nikola Rawia SYSTECH Rawicz
Michalczak Jagna Basket Grodzisk 2020
Michałkiewicz Matylda Enea AZS Poznań
Mika Wiktoria POMPAX Tęcza Leszno
Miller Maja Agnieszka Basket Grodzisk 2020
Miś Zuzanna Basket Grodzisk 2020
Mocek Julia POMPAX Tęcza SP12 Leszno
Najdek Oliwia UKS Dream Team Nowy Tomyśl
Niedziałek Antonina RAWIA BWEKO II RAWICZ
Niedziałek Antonina Rawia SYSTECH Rawicz
NOWACKA Natalia UKS Victoria Plewiska
Nowak Adrianna POMPAX Tęcza Leszno
Nowak Emilia Basket Grodzisk 2020
Nowak Julia RAWIA BWEKO II RAWICZ
Nowak Julia POMPAX Tęcza Leszno
Nowak Kaja Bycza Akademia SP2 Gniezno
Nowak Martyna Basket Grodzisk 2020
Nowak Martyna UKS Dream Team Nowy Tomyśl
Paterek Lena Bycza Akademia SP2 Gniezno
PAWLAK Aleksandra UKS Victoria Plewiska
Pawlik Kornelia Enea AZS Poznań
Pawłowska Olivia POMPAX Tęcza Leszno
Pechenkina Anastasiia MKS MOS Konin
Peters Helena Basket Grodzisk 2020
Pęksyk Marcjanna MKS MOS Konin
Piatczyc Weronika Basket Grodzisk 2020
Pietrzak Adrianna MKS MOS Konin
Piosik Lena Basket Grodzisk 2020
Pluta Julia POMPAX Tęcza SP12 Leszno
Pluta Nadia Lider BIOFARM Swarzędz
PŁACHECKA Martyna UKS Victoria Plewiska
Płotkowiak Lena Enea AZS Poznań
Poczta Eliza POMPAX Tęcza Leszno
Polanowska Karolina Basket Team Suchy Las
POŁCZYŃSKA OLIWIA OKSIR WITKOWO
Popiołkiewicz Zofia POMPAX Tęcza SP12 Leszno
Pryber Nadia Basket Team Suchy Las
Przybylak Oliwia MKS MOS Konin
Raczyńska Amelia POMPAX Tęcza SP12 Leszno
Ratajczak Jagoda Basket Team Suchy Las
Ratajczak Kaja Bycza Akademia SP2 Gniezno
Ratajska Anita Lider BIOFARM Swarzędz
Rosołek Maya Bycza Akademia SP2 Gniezno
RUCIŃSKA Nina UKS Victoria Plewiska
Rucińska Zuzanna Tribecco Dwójka Rogoźno
Rusiecka Aleksandra POMPAX Tęcza Leszno
Shamava Varvara Korona Zakrzewo
Siekierska Aleksandra Lider BIOFARM Swarzędz
Sienkiewicz Zofia Rawia SYSTECH Rawicz
Silska Edyta Basket Grodzisk 2020
Skopińska Julia POMPAX Tęcza SP12 Leszno
Skrzypek Maria IMOPEKSIS Golnica Ryczywół
Skrzypiec Anna POMPAX Tęcza SP12 Leszno
Smarsz Amelia UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Smykowska Anna Basket Team Suchy Las
Sobolewska Natalia MKS MOS Konin
Spychała Zofia POMPAX Tęcza Leszno
Stachowiak Kinga Tribecco Dwójka Rogoźno
Stanisławska Pola Korona Zakrzewo
Stankiewicz Liliana Korona Zakrzewo
Stankowska Gaja Lider BIOFARM Swarzędz
Stelmaszyk Zofia MKS Opalenica
Steltmann Martyna Enea AZS Poznań
Stróżyńska Lena Lider BIOFARM Swarzędz
Sudzik Nicole IMOPEKSIS Golnica Ryczywół
Szalewska Maja POMPAX Tęcza SP12 Leszno
Szałkiewicz Lena MKS MOS Konin
Szambelan Zofia UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Szczucka Gabriela UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Szeibe Zuzanna POMPAX Tęcza Leszno
Szeszycka Ewa Bycza Akademia SP2 Gniezno
Szewczak Maja Tribecco Dwójka Rogoźno
Szewczak Sonia Tribecco Dwójka Rogoźno
Szewczyk Konstancja Tribecco Dwójka Rogoźno
Szkudlarz Milena UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Szłapka Aleksandra MUKS Poznań
Szulc Anna UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Szymarek Cecylia Korona Zakrzewo
Tatarek Amelia Rawia SYSTECH Rawicz
Tokarchuk Elvira POMPAX Tęcza SP12 Leszno
Tomaszewska Zofia POMPAX Tęcza SP12 Leszno
Tomaszewska Zuzanna Bycza Akademia SP2 Gniezno
Tomaszkiewicz Antonina Basket Team Suchy Las
Tomczak Maja Lider BIOFARM Swarzędz
Tomczak Maja UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Wachowiak Małgorzata MKS Opalenica
Walendowska Klaudia UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Walich Lena Tribecco Dwójka Rogoźno
Walkowiak Nikola Basket Grodzisk 2020
Walkowska Nadia Tribecco Dwójka Rogoźno
Wasielewska Amelia UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Wawrzyniak Amelia Rawia SYSTECH Rawicz
Wawrzyniak Jagoda Rawia SYSTECH Rawicz
Wawrzyniak Kinga UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Wawrzyniak Weronika Rawia SYSTECH Rawicz
Wawrzyniak Zofia UKS Piątka Ostrów Wlkp.
Wełnicka Izabella MKS MOS Konin
WENDZONKA Lila UKS Victoria Plewiska
Wienke Zuzanna IMOPEKSIS Golnica Ryczywół
Wilkowska Nina Lider BIOFARM Swarzędz
Wiśniewska Anna POMPAX Tęcza Leszno
Wiśniewska Wiktoria Lider BIOFARM Swarzędz
Witek Jagoda Lider BIOFARM Swarzędz
Włodarczyk Karolina POMPAX Tęcza Leszno
Wnuk Lena UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski
Woga Joanna UKS Dream Team Nowy Tomyśl
Wojciechowska Gaja MKS Opalenica
Wojciechowska Liliana UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski
WOJSZCZ Magdalena UKS Victoria Plewiska
Wojtasiak Kaja UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
Wołoszczak Jana Korona Zakrzewo
WOŹNIAK ALEKSANDRA OKSIR WITKOWO