Kolejka I
|
07.10.2023 12:30 |
KS Kosz Famot Kompaktowy Pleszew -
Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wlkp. |
34:103
|
10.01.2024 20:00 |
Enea Basket II Poznań -
Sklep Polski MKK Gniezno |
97:87
|
09.02.2024 20:30 |
Enea Basket Poznań -
Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań |
85:62
|
Kolejka II
|
23.10.2023 17:45 |
Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań -
KS Kosz Famot Kompaktowy Pleszew |
167:56
|
04.11.2023 12:00 |
Basket Team Suchy Las -
Enea Basket II Poznań |
52:125
|
21.12.2023 20:30 |
Sklep Polski MKK Gniezno -
Enea Basket Poznań |
72:94
|
Kolejka III
|
14.10.2023 14:30 |
KS Kosz Famot Kompaktowy Pleszew -
Sklep Polski MKK Gniezno |
44:108
|
20.12.2023 19:15 |
Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wlkp. -
Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań |
86:97
|
31.01.2024 20:30 |
Enea Basket Poznań -
Basket Team Suchy Las |
109:35
|
Kolejka IV
|
22.10.2023 11:30 |
Sklep Polski MKK Gniezno -
Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wlkp. |
83:97
|
28.10.2023 12:00 |
Basket Team Suchy Las -
KS Kosz Famot Kompaktowy Pleszew |
53:87
|
17.01.2024 19:30 |
Enea Basket II Poznań -
Enea Basket Poznań |
68:95
|
Kolejka V
|
08.10.2023 12:30 |
Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wlkp. -
Basket Team Suchy Las |
159:13
|
11.11.2023 13:00 |
KS Kosz Famot Kompaktowy Pleszew -
Enea Basket II Poznań |
73:104
|
12.11.2023 17:45 |
Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań -
Sklep Polski MKK Gniezno |
131:55
|
Kolejka VI
|
17.11.2023 19:00 |
Enea Basket Poznań -
KS Kosz Famot Kompaktowy Pleszew |
135:24
|
10.12.2023 17:00 |
Enea Basket II Poznań -
Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wlkp. |
57:109
|
23.12.2023 10:00 |
Basket Team Suchy Las -
Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań |
39:130
|
Kolejka VII
|
25.11.2023 15:00 |
Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wlkp. -
Enea Basket Poznań |
65:83
|
26.11.2023 12:00 |
Sklep Polski MKK Gniezno -
Basket Team Suchy Las |
102:57
|
06.01.2024 13:00 |
Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań -
Enea Basket II Poznań |
114:54
|
Kolejka VIII
|
26.01.2024 18:45 |
Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań -
Enea Basket Poznań |
69:87
|
28.01.2024 12:00 |
Sklep Polski MKK Gniezno -
Enea Basket II Poznań |
107:108
|
31.01.2024 19:15 |
Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wlkp. -
KS Kosz Famot Kompaktowy Pleszew |
98:53
|
Kolejka IX
|
10.11.2023 20:15 |
Enea Basket Poznań -
Sklep Polski MKK Gniezno |
96:59
|
09.12.2023 10:00 |
KS Kosz Famot Kompaktowy Pleszew -
Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań |
41:148
|
19.01.2024 20:15 |
Enea Basket II Poznań -
Basket Team Suchy Las |
112:65
|
Kolejka X
|
06.01.2024 11:00 |
Sklep Polski MKK Gniezno -
KS Kosz Famot Kompaktowy Pleszew |
127:39
|
07.01.2024 10:00 |
Basket Team Suchy Las -
Enea Basket Poznań |
49:123
|
29.01.2024 17:45 |
Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań -
Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wlkp. |
87:70
|
Kolejka XI
|
20.12.2023 19:30 |
Enea Basket Poznań -
Enea Basket II Poznań |
124:45
|
13.01.2024 13:00 |
KS Kosz Famot Kompaktowy Pleszew -
Basket Team Suchy Las |
92:45
|
22.01.2024 18:15 |
Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wlkp. -
Sklep Polski MKK Gniezno |
90:50
|
Kolejka XII
|
12.01.2024 19:00 |
Enea Basket II Poznań -
KS Kosz Famot Kompaktowy Pleszew |
121:65
|
19.01.2024 19:15 |
Sklep Polski MKK Gniezno -
Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań |
64:114
|
21.01.2024 12:00 |
Basket Team Suchy Las -
Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wlkp. |
52:86
|
Kolejka XIII
|
20.01.2024 13:00 |
KS Kosz Famot Kompaktowy Pleszew -
Enea Basket Poznań |
46:177
|
27.01.2024 12:30 |
Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wlkp. -
Enea Basket II Poznań |
106:52
|
28.01.2024 17:45 |
Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań -
Basket Team Suchy Las |
133:39
|
Kolejka XIV
|
12.11.2023 17:15 |
Enea Basket Poznań -
Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wlkp. |
100:62
|
14.01.2024 17:15 |
Enea Basket II Poznań -
Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań |
70:101
|
10.02.2024 10:00 |
Basket Team Suchy Las -
Sklep Polski MKK Gniezno |
60:111
|