ROZGRYWKI:
Bańka Filip Basket Team Suchy Las
Barański Michał Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wlkp.
Bartkowiak Piotr Enea Basket Poznań
Becelewski Marcel Enea Basket II Poznań
Błoch Jan Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań
Brzeski Szymon Basket Team Suchy Las
Buczkowski Szymon Enea Basket Poznań
Gawarecki Wiktor Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wlkp.
Gawriołek Krzysztof Basket Team Suchy Las
GAWROŃSKI MAKSYMILIAN KS Kosz Famot Kompaktowy Pleszew
Głowacki Filip Basket Team Suchy Las
Gola Franciszek Enea Basket II Poznań
Gorzelany Kamil Sklep Polski MKK Gniezno
Górski Piotr Basket Team Suchy Las
Grabizna Bart Enea Basket Poznań
Kajak Marcel Enea Basket Poznań
Kajdaniak Igor Sklep Polski MKK Gniezno
Karasiński Mikołaj Basket Team Suchy Las
Kokot Franciszek Enea Basket Poznań
Kołpak Tymon Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wlkp.
Kondracki Franek KS Kosz Famot Kompaktowy Pleszew
Kordus Marcel Enea Basket II Poznań
Korytowski Karol Enea Basket II Poznań
Kowalewski Franciszek Enea Basket Poznań
Koza Adam KS Kosz Famot Kompaktowy Pleszew
Krajniak Robert Basket Team Suchy Las
Kremer Oliwer Enea Basket Poznań
Kuczkowski Marcel KS Kosz Famot Kompaktowy Pleszew
Małecki Maksymilian Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań
Mataczyński Mikołaj Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań
Mąkowski Gracjan Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wlkp.
Melcer Alexander Basket Team Suchy Las
Michalski Piotr Sklep Polski MKK Gniezno
Mielczarek Radosław Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań
Miler Aleksander Enea Basket II Poznań
Pampuch Alex Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań
Paterczyk Bartłomiej KS Kosz Famot Kompaktowy Pleszew
Pawlicki Remigiusz Enea Basket Poznań
Piechocki Wojciech Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań
Piechowiak Jakub Enea Basket II Poznań
Pierański Michał Basket Team Suchy Las
Pietrzyński Oliwier Basket Team Suchy Las
PIĘKNY JULIAN KS Kosz Famot Kompaktowy Pleszew
Plewiński Wiktor Enea Basket Poznań
Pływaczyk Tomasz Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wlkp.
Pomorski Brajan Sklep Polski MKK Gniezno
Poszywała Mateusz KS Kosz Famot Kompaktowy Pleszew
PRZYBYLSKI JAN KS Kosz Famot Kompaktowy Pleszew
Semczyszyn Dawid Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wlkp.
Sikora Maksymilian Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wlkp.
Skrzypczak Stanisław Enea Basket Poznań
SŁOMIŃSKI DAWID KS Kosz Famot Kompaktowy Pleszew
Solarczyk Filip KS Kosz Famot Kompaktowy Pleszew
Stawik Filip Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wlkp.
Szeszycki Karol Sklep Polski MKK Gniezno
Szlachetka Borys Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wlkp.
Szlachetka Igor Orlen Akademia BM Stal Ostrów Wlkp.
Szulc Jakub Enea Basket II Poznań