Kolejka I
|
28.10.2023 10:00 |
Enea AZS Poznań -
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
84:22
|
25.11.2023 15:00 |
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół -
Flux Medical Dwójka Rogoźno |
66:51
|
14.04.2024 16:00 |
Jet Service Basket Piła -
Lider BIOFARM II Swarzędz |
64:47
|
Kolejka II
|
15.10.2023 12:30 |
Enea AZS Poznań -
Jet Service Basket Piła |
79:41
|
04.11.2023 12:15 |
Lider BIOFARM II Swarzędz -
Flux Medical Dwójka Rogoźno |
83:26
|
19.11.2023 10:00 |
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin -
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
52:70
|
Kolejka III
|
17.03.2024 11:00 |
Jet Service Basket Piła -
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
97:33
|
06.04.2024 12:00 |
Flux Medical Dwójka Rogoźno -
Enea AZS Poznań |
38:83
|
27.05.2024 17:30 |
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół -
Lider BIOFARM II Swarzędz |
51:89
|
Kolejka IV
|
09.12.2023 10:00 |
Enea AZS Poznań -
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
81:26
|
09.12.2023 11:00 |
Jet Service Basket Piła -
Flux Medical Dwójka Rogoźno |
81:40
|
12.06.2024 16:30 |
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin -
Lider BIOFARM II Swarzędz |
29:115
|
Kolejka V
|
01.12.2023 17:00 |
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół -
Jet Service Basket Piła |
42:88
|
11.05.2024 10:00 |
Flux Medical Dwójka Rogoźno -
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
92:56
|
17.05.2024 17:00 |
Lider BIOFARM II Swarzędz -
Enea AZS Poznań |
68:48
|
Kolejka VI
|
03.02.2024 09:00 |
Flux Medical Dwójka Rogoźno -
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
57:44
|
03.02.2024 17:15 |
Lider BIOFARM II Swarzędz -
Jet Service Basket Piła |
51:77
|
10.03.2024 10:00 |
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin -
Enea AZS Poznań |
38:98
|
Kolejka VII
|
02.03.2024 09:00 |
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół -
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
47:42
|
21.04.2024 11:00 |
Jet Service Basket Piła -
Enea AZS Poznań |
70:50
|
18.05.2024 10:00 |
Flux Medical Dwójka Rogoźno -
Lider BIOFARM II Swarzędz |
38:114
|
Kolejka VIII
|
27.01.2024 10:00 |
Enea AZS Poznań -
Flux Medical Dwójka Rogoźno |
94:35
|
06.04.2024 10:00 |
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin -
Jet Service Basket Piła |
33:105
|
20.05.2024 17:30 |
Lider BIOFARM II Swarzędz -
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
97:36
|
Kolejka IX
|
28.04.2024 12:00 |
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół -
Enea AZS Poznań |
50:72
|
26.05.2024 12:15 |
Lider BIOFARM II Swarzędz -
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
82:22
|
14.06.2024 16:00 |
Flux Medical Dwójka Rogoźno -
Jet Service Basket Piła |
51:70
|
Kolejka X
|
03.12.2023 12:30 |
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin -
Flux Medical Dwójka Rogoźno |
39:64
|
13.01.2024 16:00 |
Enea AZS Poznań -
Lider BIOFARM II Swarzędz |
67:52
|
25.05.2024 10:00 |
Jet Service Basket Piła -
IMOPEKSIS Golnica Ryczywół |
77:59
|